Per ugnį, vandenį ir varines triūbas

Daugelio širvintiškių filosofuojančiu benamiu laikomas vyras, dažnai sutinkamas prie „Maxima“ prekybos centro, tarsi patvirtina posakį, kad kartais žmogui gyvenime tenka pereiti ugnį, vandenį ir varines triūbas.

Kol kas šiam širvintiškiui „sekasi“ tiesiogine žodžio prasme. Ne vienas jį jau laidojo po žinios, kad 2022 metų lapkričio 18 d. apie 22 val. Zibalų gatvėje degė buvusių „Širvintų sėklų“ sargų namelis. Ten žmogus buvo įsirengęs prieglobstį. Gaisras buvo likviduotas per keliolika minučių. Kalbėta, kad žmogus apsinuodijo dūmais, apdegė ir žuvo, o gal ir mirė ligoninėje.

Po šio įvykio gatvėje sutiktas širvintiškis tarsi rašytojas Markas Tvenas pats patvirtino, kad gandai apie jo mirtį buvo gerokai perdėti.

Kovo 15-osios pavakarę jis vėl sulaukė dėmesio. Šįkart apie 16.30 val. gelbėjimo tarnybos skubėjo prie Širvintų „marių“, ant kurių ledo jis įlūžo. Nors greta pėsčiųjų tiltas, vyras, kalbama, trumpino sau kelią tarp miesto centro ir Kalnalaukio mikrorajono, kadangi dėl rekonstruojamos užtvankos Totorių gatvėje ten praėjimo šiuo metu nėra.

Kaip pasakojo vienas gelbėjimo operacijos stebėtojų, pirmasis skęstantį benamį šoko gelbėti nelaimę pastebėjęs vyras. Nusigavęs iki maždaug už 50 m nuo kranto įlūžusio benamio, jį laikė virve. Atvykę hidrokostiumus vilkintys gelbėtojai lūžinėjančiu ledu pristūmė ledroges ir iš eketės ant ledo ištraukė nelaimėlį.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 17 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

1 Atsakymas į "Per ugnį, vandenį ir varines triūbas"

  1. santara parašė:

    kaip taip proto neturėti? O dar jaunas vyras gyvybe rizikavo gelbėdamas

Comments are closed.

scroll to top