Paskelbė paiešką

Gruodžio 13-19 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 2 ikiteisminiai tyrimai, iš jų 1 – dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo .

Gruodžio 18 d. gautas 1955 m. gim. vyriškio pareiškimas, kad tądien apie 10.30 val. atvykęs į savo namus Levainių k., jis neberado 1961 m. gim. sutuoktinės, kuri išėjo iš namų nežinoma kryptimi. Moteris serga epilepsija, turėjo insultą, kalbėdavo apie savižudybę. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl asmens, dingusio be žinios.

Apie dingusią Danutę Stabingienę (gim. 1961 m.) policija paskelbė socialinio tinklo Facebook paskyroje. Moteris (nuotr.) buvo apsirengusi šviesia (pilkos spalvos) striuke, tamsiomis sportinėmis kelnėmis, avėjo žaliais guminiais batais, galimai ant galvos ryšėjo raudonos spalvos skarelę. Mačiusius D. Stabingienę, žinančius jos buvimo vietą, prašoma apie tai pranešti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariato vyresniajam tyrėjui Artūrui Dubiečiui (tel. 8 648 58111), el. p.: arturas.dubietis@policija.lt arba 112.

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 22 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top