„Širvintų krašto“ redakcija gali išsiųsti laikraščio elektroninę versiją tiems skaitytojams, kurie neturi galimybės gauti laikraštį per paštą ar nusipirkti parduotuvėje, spaudos kioske…

Tokiu atveju laikraštis Jus pasiektų elektroniniu paštu kaip PDF failas.

Laikraštis prenumeratorius pasiekia jo spausdinimo dieną. Tai yra ne atrinktų kelių publikacijų, o viso leidinio, netgi su spausdinamomis reklamomis ir skelbimais, elektroninė versija.

Skaityti reikia tik vieno – nemokamos „Adobe Acrobat Reader“ programos. Galima tiesiog skaityti, galima atsispausdinti atskirus jo puslapius ar visą leidinį pageidaujamo dydžio lapuose.

PDF versija 2022 metams kainuoja:

1 mėn. – 3 Eur;

6 mėn. – 15 Eur;

12 mėn. – 25 Eur.

„Širvintų krašto“ skelbiamas žinias gali skaityti visi širvintiškiai, nesvarbu į kokį šalies ar pasaulio kampelį juos būtų nubloškęs likimas.

Norint gauti „Širvintų krašto“ PDF versiją Jums reikia:

1. Užsukti į laikraščio redakciją ir sumokėti ar kitu būdu pervesti pinigus už elektroninę prenumeratą į UAB „Danielita“ sąskaitą nurodant mokėjimo paskirtį „už PDF failą“;

2. Apie tai pranešti „Širvintų krašto“ redakcijai el. paštu redakcija@sirvinta.net ;

3. Mokėjimo pavedimo duomenys:

Gavėjas: UAB „DANIELITA“. Adresas: I.Šeiniaus g. 13-3, Širvintos. Įmonės kodas: 178322249, Atsiskaitomoji sąskaita Nr.: LT41 7300 0101 0266 9647, AB bankas „Swedbank“. Banko kodas 73000;

4. Turėti kompiuteryje instaliuotą ar atsisiųsti ir instaliuoti nemokamą „Adobe Acrobat Reader“ PDF failų peržiūros programą. Tai galite padaryti Adobe interneto tinklalapyje www.adobe.com.

Spaustuvėje atspausdintą „Širvintų kraštą“ galima užsiprenumeruoti Širvintų rajono pašte ir pas mobiliuosius laiškininkus, interneto portale www.prenumeruok.lt ,  „Širvintų krašto“ redakcijoje, taip pat pas širvintiškę spaudos platintoją Heleną Marčiauskienę. Kaina su pristatymu 2022 metams: mėnesiui – 4,99 Eur, ketvirčiui -14,97 Eur, pusmečiui -29,94 Eur, metams – 54,99 Eur.

Jei turite pasiūlymų dėl laikraščio platinimo, prašome kreiptis į redakciją.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
1 (5 įvert.)