Savaitės pradžioje pablogėjo eismo sąlygos

Sausio 10-16 d. įvykių suvestinė, parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius

Per savaitę Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Širvintų rajono policijos komisariate buvo pradėti 4 ikiteisminiai tyrimai.

Sausio 11 dieną buvo gautas 1978 metais gimusio širvintiškio pareiškimas, kad tądien apie 20 val. iš namų mieste išėjo ir iki tol negrįžo jo dukra, gimusi 2008 metais. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl dingusio be žinios asmens. Sausio 12 dieną paauglė buvo surasta.

Galima daryti prielaidą, kad kitas pranešimas ir pastarasis yra susiję. Sausio 12 dieną buvo užregistruotas tarnybinis pranešimas, kad išvakarėse apie 20 val. namuose Širvintų mieste tėvas sumušė savo nepilnametę dukrą, gim. 2008 metais.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl smurto.

Kaip informuoja Širvintų rajono policijos komisariatas, sausio 12-ąją, rajono keliuose pareigūnai vykdė tikslinę policinę – prevencinę priemonę, skirtą transporto priemonių vairuotojų blaivumo (apsvaigimo nuo alkoholio ir (ar) psichotropinių medžiagų) kontrolei, siekiant prisidėti prie vairuotojų sąmoningumo didinimo. Priemonės metu buvo patikrinta 115 transporto priemonių vairuotojų. Patikrinimo metu nustatytas 1 pažeidimas – pasibaigęs vairuotojo pažymėjimo galiojimo laikas. Asmeniui buvo surašytas administracinių nusižengimų protokolas.

Subjurę orai ir snygis atnešė eismo iššūkių. Keliuose buvo slidu, vietomis sunku pravažiuoti. Apie vieną tokį sausio 15-osios įvykį informuota ir viešojoje erdvėje. Skelbiama, kad tos dienos rytą, 4.45 val. Širvintų rajone ties Banišonių kaimu, magistralėje A2, avariją patyrė iš Estijos važiuojantis keleivinis autobusas. Važiuojant nuo Panevėžio Vilniaus link, ties nusukimu į Širvintas autobusas nuslydo nuo kelio ir įstrigo skiriamojoje juostoje. Keleiviai ir vairuotojas nenukentėjo.

Sausio 15-ąją eismo įvykis buvo pastebėtas ir Širvintų mieste, ties VIADA degalinėje esančiame transporto žiede. Važiuojant, lūžo sunkvežimio UrAL priekinis ratas. Kuriam laikui buvo sutrikdytas eismas (Linos D.-N. nuotr.).

Parengta pagal policijos pranešimus

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 19 d. laikraščio numeryje.

Kiek jūs pats ar šeima turi automobilių?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Savaitės pradžioje pablogėjo eismo sąlygos"

  1. Lina Aulytė parašė:

    tokiomis atšiauriomis oro sąlygomis reikia nepamiršti pasirūpinti ne tik savo sveikatą bet ir grožiu. Aš pasirenku kapiliarų šalinimo lazeriu Kaune procedūras, kurios puikiai tinka tokiems orams.

Comments are closed.

scroll to top