MOBILŪS NAMELIAI – STATINIAI, KURIUOS BET KADA GALITE PERKELTI Į KITĄ NORIMĄ VIETĄ

Į kelioninius bei nuolatiniam gyvenimui skirtus namelius skirstomi mobilūs nameliai tikrai nėra naujovė, kurios pasaulis dar niekada neregėjo, tačiau technologijų plėtra pakylėjo tokius namelius į visiškai naują lygį, ko pasekoje, labai dažnai tik prityrusi akis gali atskirti, ar išpuoselėtoje aplinkoje stovintis namas yra mobilus, ar stacionarus statinys.

Mobilūs nameliai – ilgaamžiški statiniai

Aukščiausios kokybės medžiagos, naudojamos tokių namelių statybai, užtikrina ilgą ir saugų tokių namelių eksploatavimą. Plieninių konstrukcijų, plastiko arba medienos statiniai pelnytai gali būti priskiriami ir prie gamtai draugiškų statinių, nes visas tokio namo sudedamąsias dalis galima perdirbti ir prikelti naujam gyvenimui.

Mobilūs nameliai – statiniai ir žiemai, ir vasarai

Mobilus nameliai arba perkeliami nameliai, kaip juos pastaruoju metu įprasta vadinti, priklausomai nuo poreikių, gali būti tiek apšiltinti, tiek neapšiltinti. Pastarieji, savaime suprantama, džiugins savo nauda tik šiltuoju metų laiku, o apšiltinti mobilūs nameliai, kad ir šiek tiek brangesni, „tarnauja“ žmonėms ištisus metus.

Mobilių namų eksterjeras kuriamas pagal individualius poreikius

Mobilių namelių vidaus apdaila tiesiogiai priklauso nuo kiekvieno žmogaus norų, poreikių bei finansinių galimybių. Spalvinė gama, išplanavimas, apdailai naudojamos medžiagos ir kt. – visa tai dažniausiai yra derinama individualiai.

Mobilių namelių išlaikymas

Greičiausiai, visiems knieti sužinoti, ar išlaikyti mobilų namelį yra brangu. Praktika rodo, kad tokio namelio išlaikymas kainuoja ženkliai pigiau nei stacionaraus namo išlaikymas. Taip yra todėl, kad šių namelių erdvė nėra labai didelė, todėl kontroliuoti šiluminės ir elektros energijos sąnaudas juose ženkliai paprasčiau ir pigiau.

Kokios dedamosios lemia mobilių namelių kainą?

Kalbant trumpai, mobilių namelių kainą apsprendžia trys pagrindiniai parametrai. Pirmasis iš jų – tai mobilaus namelio dydis arba, kitaip tariant, išmatavimai. Kuo namelis didesnis, tuo kaina aukštesnė. Antrasis parametras yra statybos procese naudojamos medžiagos. Aukšta kokybė, savaime suprantama, turi savo kainą, bet pasverta ir pamatuota investicija visada atsiperka. Galiausiai, mobilių namelių kaina priklauso ir nuo pasirinktos namelio komplektacijos.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4 (1 įvert.)
scroll to top