Zenonas Miselis

Vileikiškiečiai bendruomenės valdyba pasitiki

Vileikiškių kaimo bendruomenės susirinkime dėl valdybos pasitikėjimo vyko slaptas balsavimas.

Vileikiškių kaimo bendruomenės susirinkime dėl pasitikėjimo valdyba vyko slaptas balsavimas.

„Širvintų kraštas“ rašė, jog sausio 23 dieną, skubos tvarka buvo sušauktas Vileikiškių kaimo bendruomenės valdybos susirinkimas, kuriame buvo svarstomas Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ direktorės Andželikos Bagočiūnienės pareiškimas, kuriame direktorė pareiškė, kad dabartinė Vileikiškių kaimo bendruomenės valdyba dėl „visiško neveiklumo“ privalo atsistatydinti. Išnagrinėjusi bendruomenės pirmininko Zenono Miselio pateiktus Vaikų dienos centro finansinius dokumentus ir Andželikos Bagočiūnienės pareiškimą, valdyba nutarė, remdamasi bendruomenės įstatais, artimiausiu laiku sukviesti eilinį visuotinį ataskaitinį bendruomenės narių susirinkimą ir bendruomenės pirmininko bei Vileikiškių kaimo bendruomenės vardu kreiptis ir dėl galimo dokumentų klastojimo.  Skaityti daugiau »

Dar vienas teisinis spyris valdžiai į dantis

Kai 2004-2005 metais tuometinis Širvintų laisvalaikio centras sumanė išnuomoti nenaudojamas kavinės paslaugas, jomis susidomėjusių verslininkų neatsirado. Tų įvykių dalyviai pamena, kad dėl didelių eksploatacinių išlaidų baseine verslininkams siūlomos sąlygos pasirodė rizikingos. Pagaliau su maitinimo verslą įsukusiu Zenonu Miseliu buvo sutarta, kad jam bus išnuomotos patalpos jas atjungus nuo šildymo sistemos. Tikėta: jei nereikės mokėti už tų patalpų šildymą, kavinės veikla galbūt nebus nuostolinga.  Skaityti daugiau »

Zenonas Miselis: „Rusena viltis, kad Vileikiškiuose vėl gali prireikti mokyklos…“

Pasirodo, kaimo turizmo sodyboje „Pas Zenoną“ yra keli šeimininkai...

Pasirodo, kaimo turizmo sodyboje „Pas Zenoną“ yra keli šeimininkai...

Už Vileikiškių atsišakoja keliukas, vedantis prie rodyklės su užrašu „Pas Zenoną“. Netrukus prieš akis atsiveria keli raudonais stogais dengti pastatai. Patenkame į Zenono Miselio kaimo turizmo sodybą. Zenonas ne tik verslininkas, jis – Širvintų rajono vietos veiklos grupės valdybos bei Širvintų krašto verslininkų ir vadovų klubo narys ir Vileikiškių kaimo bendruomenės pirmininkas. Prie kavos puodelio užsimezga atviras pokalbis. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos