Simas Buinickas

Kaip širvintiškis pasinaudojo proga pareklamuoti savo miestą

Simas Buinickas Širvintose.

Simas Buinickas Širvintose.

Jei prie Naujametinio stalo užvirs diskusija, kokios markės automobiliai mūsų šalyje pretenduotų į „nacionalinio automobilio“ titulą, ko gero, nuomonės smarkiai išsiskirtų. Tikėtina, kad dalis lietuvių tikintų, kad tokios garbės vertas tik „Audi“ ir dar kartą „Audi“, kiti pirmenybę atiduotų „Volkswagen“ markei, treti manytų, kad mūsų šalies keliais daugiausia važinėjama „Opel“ markės automobiliais. Ir greičiausiai nė vienas nepaminėtų „Fiat“ markės, kuri prieš trejus metus, suskaičiavus šalyje įregistruotus automobilius, net nepateko į penkioliktuką. Tai reiškė, kad Lietuvoje „Fiat“ automobilių buvo įregistruota mažiau, nei penkioliktuką baigiančių „Škoda“ (22 225). Skaityti daugiau »

Kai žodžiai virsta darbais

Kaip jau esame rašę, šiemet ne viename Širvintų rajono kaime asfaltuojami keliai.

Ilgus metus kentę dulkes ir kitas duobėmis išdaužyto žvyrkelio keliamas problemas, Širvintų seniūnijos Šiaulių kaimo gyventojai jau džiaugiasi gerais pokyčiais. Kaime asfaltavimo darbai eina į pabaigą. Skaityti daugiau »

Problemos aptartos su Šiaulių kaimo gyventojais

Problemos aptartos su Šiaulių kaimo gyventojais
Rajono valdžia tęsia susitikimų su gyventojais turą po rajoną. Rajono vadovėms rūpi žinoti realią situaciją kiekvienoje seniūnijoje, kiekviename kaime. Į susitikimą su Širvintų seniūnijos Šiaulių kaimo gyventojais atvyko: Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, mero padėjėja Janina Greiciūnaitė, Tarybos nariai Alfonsas Romas Maršalka, Daiva Puzinienė, Marija Gudonienė ir Remigijus Bonikatas.
Iškilus klausimams apie sunkumus, su kuriais žmonės susiduria susirgę, merė Živilė Pinskuvienė gausiai susirinkusiems žmonėms papasakojo apie problemas rajono sveikatos priežiūros įstaigose, patikino, kad Savivaldybė nesiruošia nei ligoninės, nei poliklinikos prijungti prie atitinkamų Ukmergės ar Vilniaus įstaigų. Merės žiniomis, kai kurie minėtų įstaigų gydytojai gauna nerealiai didelius atlyginimus, o slaugytojų atlyginimai beveik patys mažiausi Lietuvoje. „Sudaryta darbo grupė, kuri iki gruodžio 16 dienos pateiks siūlymus dėl sveikatos priežiūros įstaigų darbo optimizavimo. Svarbiausias mūsų tikslas – išsaugoti ir ligoninę, ir polikliniką, ir, be abejo, ten dirbančius žmones“,- pabrėžė Živilė Pinskuvienė.
Gyventojai skundėsi dėl duobėto žvyrkelio. Iš tikrųjų Šiaulių kaimo keliai dar niekada nėra matę nė metro asfalto. Ką ten kalbėti apie asfaltą, jeigu žvyrkelis toks duobėtas, kad, pasak gyventojų, važiuojant juo dantys barška… Pasak merės, Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius patikino, kad kelio atkarpa nuo pagrindinio kelio iki Šiaulių kaimo kryžkelės įtraukta į planą, pavasarį Lietuvos automobilių kelių direkcija skelbs konkursą ir, jeigu nebus jokių skundų, birželio – liepos mėnesiais prasidės asfaltavimo darbai. Šis kelias nepriklauso Savivaldybei, jį prižiūri Ukmergės kelių tarnyba. Merė paragino būti aktyvesniems ir dėl problemų raštiškai kreiptis į Savivaldybės administraciją. „Mūsų tikslas – per ketverius metus visus gyvenviečių kelius padengti asfaltu, ir net neabejoju, kad šį tikslą pasieksime,“- užtikrino merė Živilė Pinskuvienė.
Susitikime buvo aptartos gatvių apšvietimo rekonstravimo ir kitos gyventojus jaudinančios problemos.
Po susitikimo su rajono vadovėmis vyko Šiaulių seniūnaitijos (Širvintų seniūnija) seniūnaičio rinkimai. Rinkimuose buvo užregistruotas vienas kandidatas – Simas Buinickas. Šiaulių kaimo gyventojai Simo Buinicko kandidatūrą palaikė vienbalsiai.
„Širvintų krašto“ informacija
74 – Merė Živilė Pinskuvienė atsako į Šiaulių kaimo gyventojų klausimus.
3076 – Į susitikimą su rajono valdžia susirinko gausus Šiaulių kaimo gyventojų būrys.
85 –  Simas Buinickas Šiaulių kaimo seniūnaičiu išrinktas vienbalsiai.
Merė Živilė Pinskuvienė atsako į Šiaulių kaimo gyventojų klausimus.

Merė Živilė Pinskuvienė atsako į Šiaulių kaimo gyventojų klausimus.

Rajono valdžia tęsia susitikimų su gyventojais turą po rajoną. Rajono vadovėms rūpi žinoti realią situaciją kiekvienoje seniūnijoje, kiekviename kaime. Į susitikimą su Širvintų seniūnijos Šiaulių kaimo gyventojais atvyko: Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, mero padėjėja Janina Greiciūnaitė, Tarybos nariai Alfonsas Romas Maršalka, Daiva Puzinienė, Marija Gudonienė ir Remigijus Bonikatas. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos