Narvydiškio dvaras

Bulgaras Nikolajus sugalvojo, kaip Narvydiškio dvaras gali vogti elektros energiją

Prieš metus, 2015-ųjų rugsėjo 12-osios numeryje, spausdinome Širvintų rajono policijos komisariato pranešimą, kad Komisariate buvo gautas UAB „Lesto“ pareiškimas, jog viename iš Širvintų rajone esančių dvarų neteisėtai naudojama elektros energija. Kaip skelbta, policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą, kurio metu, nuvykę į dvarą, priklausantį vienai uždarai akcinei bendrovei, atliko kratą. „Kratos metu, dvare šeimininkaujantis bendrovės, kuriai priklauso dvaras, savininkas nenorėjo talkinti pareigūnams ir neišdavė, kurioje vietoje yra paslėptas papildomas kabelis. Dėl to, pareigūnams ir UAB „Lesto“ specialistams talkinusiems eskavatorininkams teko prakasti tranšėją per visą kiemą. Atlikus kratą ir atkasus prie pagrindinio elektros skydo vedančius požeminius kabelius, rastas papildomas (neteisėtai prijungtas prie pagrindinio) įvadinis elektros kabelis, nutiestas iki kitos pastato vietos,“ – skelbė policija. Skaityti daugiau »

Bendruomenės balsas – jėga!

Musninkų miestelio bendruomenė smarkiai priekaištavo, kodėl skiriami pinigai būtent kelio remontui į Narvydiškio kaimą, į dvaro sodybą.

Musninkų miestelio bendruomenė smarkiai priekaištavo, kodėl skiriami pinigai būtent kelio remontui į Narvydiškio kaimą, į dvaro sodybą.

Į „Širvintų krašto“ redakciją paskambinusi musninkietė pasiūlė pasidomėti lėšų panaudojimo kelio remontui Musninkų seniūnijoje, Narvydiškio kaime, tikslingumu. Pasak skambinusiosios, Širvintų savivaldybės tarybos sprendimu, iš kelių priežiūros programos lėšų keliui į Narvydiškio kaimą suremontuoti (padengti žvyro danga) skirta 35 tūkstančiai litų. Narvydiškio kaime yra dvi negyvenamos sodybos ir dvaras. „Tai kam tas remontas? Dvarui? Kodėl šį kelią reikia remontuoti iš mūsų pinigų? Musninkuose yra daug gatvių ir kelių, kuriems labiau reikia remonto, jie reikalingesni, jais daugiau važinėjama…“ – teigė moteris.

Iš tikrųjų 2014 metų vasario 20 dieną Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdyje buvo patvirtintas Širvintų rajono savivaldybės kelių priežiūros ir plėtros programos finansuojamų 2014 metais objektų sąrašas, kuriame paminėta ir Musninkų seniūnija. Būtent: vietinės reikšmės kelių ir gatvių priežiūrai Musninkų seniūnijoje (žvyravimui) skirti 6000 litų (59 kubiniams metrų žvyro), duobių užtaisymui išdaužų vietose – 2000 litų (30 kvadratinių metrų) ir 35 000 litų – žvyro dangai į Narvydiškio kaimą (300 metrų). Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos