Mūsų Širvintos

Širvintose prieš Šv. Kalėdas – pirties malonumai paplūdimyje

Bendruomenė „Mūsų Širvintos“ pradžiugins nauja iniciatyva. Antra iš kairės - pirmininkė Inga Vaickienė.

Bendruomenė „Mūsų Širvintos“ pradžiugins nauja iniciatyva. Antra iš kairės - pirmininkė Inga Vaickienė.

Širvintų rajono savivaldybė šiais metais įgyvendina Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Savivaldybės internetiniame puslapyje buvo kviečiama teikti paraiškas projektams finansuoti. Projekte dalyvauti galėjo visos mūsų rajono bendruomeninės, religinės ir kitos nevyriausybinės organizacijos.  Skaityti daugiau »

Bendruomenė „Mūsų Širvintos“ aplankė senjorus, ruošiasi lankyti vaikus

Seneliai noriai bendravo, dalijosi įspūdžiais.

Seneliai noriai bendravo, dalijosi įspūdžiais.

Vos prieš pusmetį įsikūrė nauja visuomeninė organizacija – Širvintų miesto bendruomenė „Mūsų Širvintos“. Ši bendruomenė jau spėjo nuveikti gražių ir prasmingų darbų.

Lapkričio 18 ir 25 dienomis bendruomenės nariai lankė tuos, kuriems labiausiai reikia nuoširdaus bendravimo ir šilto žodžio. Lapkričio 18-ąją lankytasi Širvintų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų centre, bendrauta su padalinio vadove Stase Bareckiene ir gyventojais. Skaityti daugiau »

Širvintiškiams pristatyta nauja miesto bendruomenė „Mūsų Širvintos“

Širvintiškiams pristatyta nauja miesto bendruomenė „Mūsų Širvintos“
Gegužės 5 dieną širvintiškiams prisistatė neseniai susikūrusios bendruomenės „Mūsų Širvintos“ steigėjai ir nariai. Bendruomenės pirmininkas ir steigimo iniciatorius Ramūnas Gudeikis susirinkusius miesto gyventojus supažindino su bendruomenės ateities planais ir siekiais, taip skatindamas prisijungti į komandos gretas.
Vos prieš keletą mėnesių į gimtąjį miestelį grįžęs Ramūnas, dalyvavęs gyventojų bendruomenių Jungtinėje Karalystėje ir Austrijoje veikloje, parsivežė ir naujos miesto bendruomenės idėją, kuri susilaukė pirmųjų narių ir steigėjų pritarimo. Buvo žengtas pirmasis tūkstančio mylių kelionės žingsnis. Į komandą susibūrė aktyvūs, bendruomeniški, gerais organizaciniais gebėjimais pasižymintys, nuoširdūs ir atsakingi žmonės: Grair Simonian, Inga Vaickienė, Inga Želvienė ir Šarūnė Baronaitė. Šių metų balandžio 13 dieną žengėme ir antrąjį žingsnį – buvo įkurta asociacija bendruomenė „Mūsų Širvintos“. Tikimasi, kad ši bendruomenė įkvėps žmones puoselėti bendruomeniškumą ir bendražmogiškąsias vertybes: mylėti, saugoti ir gerbti savo gimtąjį kraštą.
Bendruomeniškumo idėja užkoduota ne tik bendruomenės vizijoje bei puoselėjamose vertybėse, bet ir pavadinime. Kodėl „Mūsų Širvintos“? Bedndruomenės pirmininkas Ramūnas pristatymo metu sakė, kad kiekvienas esame Širvintų miestelio dalis, todėl kiekvienas galime tapti ir bendruomenės, padėsiančios kurti saugią ir patogią gyvenamąją aplinką, dalimi. Bendruomenės misija tikrai nemaža: kurti Širvintų miestelio viziją – „Kaip atrodys Širvintos po 20 metų?“, skatinti pilietinės visuomenės kūrimąsi, atstovauti bendruomenei „Mūsų Širvintos“ vietos savivaldos ir kitose valstybės institucijose bei įstaigose, tenkinti svarbiausius bendruomenės socialinius, kultūrinius, ūkinius poreikius, kurti saugią ir patogią gyvenamąją aplinką, organizuoti renginius bendruomenės narius dominančiais klausimais, bendradarbiauti su analogiškomis bendruomenėmis, visuomeninėmis organizacijomis bei valstybinėmis institucijomis Lietuvoje ir užsienyje, ginti bendruomenės narių teises ir teisėtus interesus.
Diskusijų metu kilo klausimų dėl antrosios bendruomenės poreikio, širvintiškiai domėjosi prisijungimo prie bendruomenės galimybėmis. Bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkas patikino, kad kelios bendruomenės mieste nėra neigiamas reiškinys. Liaudies patarlė byloja, kad vienas kovos lauke – ne karys. Todėl kelios bendruomenės, veiksiančios, kad užtikrintų saugią ir bendradarbiavimą skatinančią aplinką, yra pliusas, bet ne minusas.
Visi norintieji prisijungti prie Bendruomenės „Mūsų Širvintos“ veiklos, gali kreiptis telefonu 8 622 93536 ir el. p. mususirvintos@gmail.com. Informaciją apie bendruomenės veiklą galite sekti socialiniame tinkle facebook (www.facebook.com/groups/bendruomene.musu.sirvintos/).
Bendruomenės „Mūsų Širvintos“ informacija
Nuotraukos iš bendruomenės susitikimo su gyventojais
Ramūnas Gudeikis

Ramūnas Gudeikis

Gegužės 5 dieną širvintiškiams prisistatė neseniai susikūrusios bendruomenės „Mūsų Širvintos“ steigėjai ir nariai. Bendruomenės pirmininkas ir steigimo iniciatorius Ramūnas Gudeikis susirinkusius miesto gyventojus supažindino su bendruomenės ateities planais ir siekiais, taip skatindamas prisijungti į komandos gretas.

Vos prieš keletą mėnesių į gimtąjį miestelį grįžęs Ramūnas, dalyvavęs gyventojų bendruomenių Jungtinėje Karalystėje ir Austrijoje veikloje, parsivežė ir naujos miesto bendruomenės idėją, kuri susilaukė pirmųjų narių ir steigėjų pritarimo. Buvo žengtas pirmasis tūkstančio mylių kelionės žingsnis. Į komandą susibūrė aktyvūs, bendruomeniški, gerais organizaciniais gebėjimais pasižymintys, nuoširdūs ir atsakingi žmonės: Grair Simonian, Inga Vaickienė, Inga Želvienė ir Šarūnė Baronaitė. Šių metų balandžio 13 dieną žengėme ir antrąjį žingsnį – buvo įkurta asociacija bendruomenė „Mūsų Širvintos“. Tikimasi, kad ši bendruomenė įkvėps žmones puoselėti bendruomeniškumą ir bendražmogiškąsias vertybes: mylėti, saugoti ir gerbti savo gimtąjį kraštą. Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 7 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.