+

Širvintų rajono jaunimui – vienos dienos stovykla

Kliūčių ruožas.

Gegužės 25 d. buvo suorganizuota novatoriška, sveiką gyvenseną skatinanti vienos dienos stovykla „Širvinta“ jauniems žmonėms. Stovykloje dalyvavo apie 30 jaunuolių ir 5 komandos vadovai. Idėjos autorės ir stovyklos organizatorės – bendruomenės „Mūsų Širvintos“ pirmininkė Inga Vaickienė, jaunimo reikalų koordinatorė Kornelija Juškevičiūtė, Širvintų sporto centro atviros jaunimo erdvės užimtumo specialistė Agnė Lazarevičiūtė.

Šios stovyklos tikslas – jaunimo sveikos gyvensenos ugdymas ir fizinio aktyvumo skatinimas formuojant neigiamą požiūrį į žalingus įpročius, sveikos ir aktyvios gyvensenos skatinimas, draugiškų tarpusavio santykių plėtojimas. Stovykla buvo skirta 14-29 m. jaunuoliams nepriklausomai nuo jų fizinio aktyvumo, socialinės, finansinės padėties.

Stovyklos metu jaunuoliai buvo supažindinti su įvairia fizine veikla bei naudinga informacija. Surengtas žygis pelkėmis bendradarbiaujant su žygeivių ir sporto klubo „Dumblas“ organizatoriais. Po žygio jaunimas turėjo galimybę išbandyti komandinius žaidimus gamtoje, gaminti košę ant laužo, eiti į pirtį. Vakare vyko naktinė filmų peržiūra.

Organizatoriai tikisi, kad projektas taps tęstiniu ir kartosis kas metus, nes tai ugdo fizinius ir kūrybinius įgūdžius, skatina sveiką gyvenseną.

Stovyklos idėją įgyvendinti padėjo ir finansavimą skyrė Širvintų rajono savivaldybės administracija. Merės Živilės Pinskuvienės ir Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės dėka jaunimas turėjo galimybę dalyvauti stovykloje, aktyviai ir turiningai praleisti laiką.

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios idėjos įgyvendinimo: Širvintų rajono savivaldybės administracijai už suteiktas finansavimo galimybes, Širvintų sporto centrui už suteiktą inventorių, Širvintų rajono savivaldybės tarybos nariui Linui Šalkauskui už puikias įamžintas stovyklos akimirkas, Vitalijai Audėjūtei už jaunuolių sveikatos priežiūrą.

Organizatorių informacija

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Jaunimo diena Širvintų paplūdimyje

Kūryba ir šokis – gyvenimo variklis bei pagrindinė veikla

„Niekada nepasiduok ir visada stenkis būti pačia geriausia savęs versija“

„Kas mūsų nenužudo – padaro stipresniais“

Šešuolėliai: atgijęs mokyklos kiemas

Septynioms gimnazistėms – septyni 100 balų įvertinimai

Informacija iš naujausio numerio: „Kuo daugiau darai, tuo daugiau suspėji“

Atvira jaunimo erdvė – spalvinga kaip pati jaunystė

Aktyvus, žingeidus, tolerantiškas

10. Diena po dienos

Širvintų rajono jaunimui – vienos dienos stovykla

BALSUOKITE! „Tėvynė ten, kur mums gera būti“

Dainininkė Monique apie Širvintų mokykloje patirtas patyčias: „Iki šiol skaudu tai prisiminti“ + VIDEO

Tikri turkai

8. Prisiminimai

7. Meditacija

Sekmadienis

Širvintų moksleiviai „pasimatavo universitetą“

Širvintose – Moksleivių Universitetas!

5. Turkiškas vardas

Dainininkė AISTE pristato naują vaizdo klipą ir dainą „My Only Friend“

„Motfestas“

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos


+