Ginta Čepienė

Popietė vaikams „Aš saugus“

Popietė

Popietė

Igno Šeiniaus viešojoje bibliotekoje svečiavosi Širvintų rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ginta Čepienė ir jaunoji policijos rėmėja Erika. Bendruomenės pareigūnė pravedė vaikams popietę „Aš saugus“. Popietės metu Ginta Čepienė supažindino su policininko profesija, papasakojo, kaip reikia elgtis vaikus supančioje artimoje aplinkoje – namuose, mokykloje, gatvėje, kelyje, viešoje vietoje, supažindino su įvairiomis saugumo ir elgesio taisyklėmis.

Širvintų bendruomenės pareigūnė uždavė vaikams įdomių klausimų, rodė policijos pareigūno priemones, kvietė tapti policijos rėmėjais. Skaityti daugiau »

Policija pastebi besiformuojančios jaunųjų nusikaltėlių gaujos užuomazgų

Dar prieš trejus metus šalies žiniasklaida atkreipė dėmesį į uostamiestį krečiančią problemą – Klaipėdoje pradėjo siautėti nepilnamečių gauja, vadovaujama septyniolikamečio. Pasipylė šios gaujos įvykdytų vagysčių, apiplėšimų, kitų nusikaltimų. Užfiksuota atvejų, kai nuo kišenvagysčių pradėjęs septyniolikametis vadeiva gaujos aukoms grasindavo peiliu, o stambiausias jo nusikaltimas buvo vagystė nedidelėje parduotuvėje, kai pagrobė pustrečio tūkstančio litų. Bėgant laikui, paauglys vis labiau įžūlėjo, nes ne kartą nutvertas taip ir nebuvo griežtai nubaustas. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos