Gediminas Ušackas

Bartkuškiečiai – šalies vicečempionai

Kovo 24 dieną Širvintose vyko 2016-2017 mokslo metų Lietuvos žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių, finalinės stalo teniso varžybos. Varžėsi po 6 berniukų ir mergaičių komandas, laimėjusias tarpzonines varžybas. Skaityti daugiau »

Kovotojų charakteris

Širvintų jaunučiai - rajonų grupės bronzos medalių laimėtojai.

Širvintų jaunučiai - rajonų grupės bronzos medalių laimėtojai.

Vilkaviškyje surengtose 2000 metais gimusių Lietuvos jaunučių rajonų grupės komandinėse stalo teniso pirmenybėse sėkmingai žaidė Širvintų SM berniukų komanda – Ignas Mažeika, Edgaras Dvilevičius, Matas Vidauskis ir Rokas Zaruba.

Pogrupio varžybose širvintiškiai vienodais rezultatais 3:0 įveikė Alytaus ir Vilkaviškio atstovus, po 3:1 – Šalčininkų ir Akmenės komandas, tačiau 1:3 pralaimėjo Šilalės stalo tenisininkams. Vis dėlto mūsiškiai pateko į finanilinį ketvertą ir tęsė kovą dėl medalių.

Pirmas susitikimas nuvylė – po atkaklios kovos širvintiškiai 1:3 pralaimėjo pajėgiai Jonavos komandai. Tačiau lemiamoje kovoje Širvintų jaunučiai pademonstravo kovotojų charakterį ir rezultatu 3:2 palaužė Utenos komandą. Ši pergalė padovanojo bronzos medalius ir kelialapį į superfinalo varžybas, kuriose teks kovoti su penkiomis didžiųjų miestų komandomis.

Gediminas Ušackas Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos