Bartkuškiečiai – šalies vicečempionai

Kovo 24 dieną Širvintose vyko 2016-2017 mokslo metų Lietuvos žaidynių kaimo vietovių mokyklų mergaičių ir berniukų, gimusių 2001 metais ir jaunesnių, finalinės stalo teniso varžybos. Varžėsi po 6 berniukų ir mergaičių komandas, laimėjusias tarpzonines varžybas.

Mergaičių grupėje čempionėmis tapo Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinės mokyklos komanda. Antra – Molėtų rajono Alantos gimnazijos komanda, o trečiąją vietą iškovojo Joniškio rajono Skaistgirio gimnazijos komanda.

Berniukų grupėje varžybos sėkmingai susiklostė mūsų rajonui atstovavusiai Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro komandai. Rytis Mažeika, Gražvydas Balevičius, Rūtenis Milašas ir Karolis Tamašunas aplenkė komandas iš Panevėžio rajono, Jurbarko, Biržų ir Laukuvos, bet nusileido šių varžybų čempione tapusiai Vilniaus rajono Mickūnų gimnazijos komandai ir tapo šalies mokyklų vicečempionais.

Bartkuškio mokyklos-daugiafunkcio centro komanda su treneriais Antanu Paliūniu, Gediminu Ušacku ir laikinai Širvintų sporto mokyklos direktorės pareigas einančia Alina Zapolskiene

Asmeninėse varžybose puikiai kovojo Rytis Mažeika. Jis tarp 24 dalyvių nepralaimėjo nė vieno susitikimo ir tapo šalies čempionu. Komandą šioms varžyboms ruošė mokytojai Gediminas Ušackas ir Antanas Paliūnis.

Varžybas filmavo TV6 televizija, kuri netrukus parodys laidą apie finalines stalo tenisininkų kovas Širvintose.