Darius Paliukėnas

Tarybos narys namų pusėn pažvelgė nuo Kazbeko

Darius Paliukėnas

Darius Paliukėnas

Kalnų turistai būtinai pažymės, kad kopimas į Gruzijoje esantį Kazbeką (5047 m) yra vienas populiaresnių turistinių maršrutų, į kuriuos leidžiasi lietuviai. Tiesa, ne visiems šis kalnas paklūsta: 2011-aisiais į jį kopęs Seimo narys Arvydas Anušauskas turėjo atsiskirti nuo grupės, kai iki viršūnės buvo likę apie 280 metrų. Tada jis „Kauno dienai“ sakė, kad „alpinistams Kazbekas nėra techniškai sudėtingas, bet jame slypi daug pavojų. Šie kalnai statūs, kopti 45 laipsnių kampu nebuvo lengva.“

Kartais į Kazbeką kopiama grupėmis per rengiamas masines alpiniadas. Vienos jų metu į kalną įkopė tuometis Gruzijos prezidentas Michailas Saakašvilis. Skaityti daugiau »

Sutrikęs V. Šimonėlis kviečia D. Paliukėną į pasimatymą

D. Paliukėnas (antras iš kairės) V. Šimonėliui: „Kodėl nepateikiate faktų?“ (Nuotr. iš redakcijos archyvo)

D. Paliukėnas (antras iš kairės) V. Šimonėliui: „Kodėl nepateikiate faktų?“ (Nuotr. iš redakcijos archyvo)

Jau ne kartą, įvykus rajono Tarybos posėdžiams, „Širvintų krašto“ redakcija sulaukė gyventojų, stebinčių vaizdo transliaciją, skambučių ir komentarų. Šį kartą po biudžeto patvirtinimo tokių buvo ne vienas. Žmonės stebisi, kad, svarstant biudžeto projektą, pasisakęs „valstietis“ Vytas Šimonėlis ir vėl buvo labai nekonkretus. Jokios konkrečios pastabos, jokio pasiūlymo, jokių skaičių. Tik padrikos užuominos apie tai, kad biudžetas yra pinigai, o pinigus neva „skirsto Savivaldybės merė, Administracijos direktorė ir dar kažkas“, apie kažkokius nepelningų verslų pardavimus „Aruodo“ portale ir objektus, dėl kurių dar reikia nuspręsti, ar „reikia statyti“… Skaityti daugiau »

„Perskaičiau legendą apie Ikarą…“

Darius Paliukėnas ore. Už nugaros - propeleris, o virš galvos - sparnas.

Darius Paliukėnas ore. Už nugaros - propeleris, o virš galvos - sparnas.

Būna, kad, jaukiai įsitaisius krėsle prieš televizorių arba ramiai už stalo gurkšnojant arbatą, už lango pasigirsta tolimas plerpiantis garsas, lyg netoliese žmogelis su žoliapjove po veją lakstytų. Tas garsas greitai sustiprėja ir tada imi suvokti, kad jis sklinda iš dangaus. Išbėgi į balkoną ir regi kažkokį virš galvos praskridusį padarą su propeleriu ant nugaros, primenantį herojų iš seno animacinio filmuko apie Karlsoną, kuris gyveno ant stogo… Statybinių medžiagų parduotuvėje „Trys valetai“ dirbantis Darius Paliukėnas nė kiek neįsižeidžia pavadintas šio filmuko herojaus vardu. Skraiduolis sutinka papasakoti apie gana neįprastą pomėgį. Skaityti daugiau »

Byra valdančioji koalicija!

Išseko kai kurių rajono tarybos valdančiosios koalicijos narių kantrybė. Apie savo apsisprendimą, kad traukiasi iš valdančiosios koalicijos ir pereina į opoziciją, ketvirtadienį rajono tarybos posėdžio pradžioje pareiškė Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovės rajono taryboje Irena Vasiliauskienė ir Daiva Sakalauskienė bei partijai „Tvarka ir teisingumas“ atstovaujantys rajono tarybos nariai Alfredas Astikas ir Darius Paliukėnas. Taigi, dabar rajono tarybos opozicija, vadovaujama Živilės Pinskuvienės, turi 10 narių, o valdančiojoje koalicijoje beliko 11. Skaityti daugiau »

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos