Dainų šventė

Informacija iš naujausio numerio: Gausiai susirinkusieji garsiais šūksniais sveikino ir palaikė Širvintas

Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonija S. Daukanto aikštėje. Nuotraukoje - Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Lukas Cikanavičius.

Valstybės vėliavų pakėlimo ceremonija S. Daukanto aikštėje. Nuotraukoje - Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Lukas Cikanavičius.

Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“ dalyvavo net vienuolika Širvintų rajono kolektyvų, o iš viso – per 200 širvintiškių.

Bene savaitę trukusią Lietuvos 100-mečio dainų šventę vainikavo įspūdingas mūsų tautos renginys – Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dienos paminėjimas. Skaityti daugiau »

Šventė prie Puorių ežero

Labai šauniai atrodė jaunimas iš Širvintų pradinės mokyklos.

Labai šauniai atrodė jaunimas iš Širvintų pradinės mokyklos.

Pagal Avižonių krašto bendruomenės vykdomą projektą „Gyventi – tai veikti, veikti – tai gyventi“, birželio 1 dieną Puorių miško estradoje (prie Puorių ežero) vyko festivalis – dainų šventė. Šventė tęsėsi nuo 12 valandos iki vėlyvo vakaro. Reklaminiame bendruomenės lapelyje buvo rašoma: „Žolėje žėrintys saulės blyksniai, pušų paunksmė, šimtai šypsenų, trankūs šokiai, draugiškas juokas ir dar dešimtys dalykų, dėl kurių verta atvykti, kad suprastum, kaip nuostabiai gamtoje atsiskleidžia muzika. Tai puiki galimybė turiningai praleisti savaitgalį gamtoje kartu su šeima ar draugais, pasiklausyti šimtmečius gyvuojančių liaudies melodijų, pamatyti lietuviškų šokių ir pačiam smagiai patrypti… Laukiam Tavęs!“. Ir iš tikrųjų visi šie žodžiai, galima sakyti, pasitvirtino. Svarbiausia, šventė sulaukė didžiulio žmonių antplūdžio. Vieni į Puorius važiavo, vejami jaunystės prisiminimų apie vykusias dainų šventes, kiti – pasiklausyti saviveiklininkų kolektyvų pasirodymų, treti – save parodyti ir į kitus pasižiūrėti. Kai kam mūsiškė meno saviveikla pasirodė per menka ir į šventę vyko tik apie 17 valandą. Tuo laiku estrados link traukė būriai toli gražu ne pirmos jaunystės damų ir kavalierių, kuriems jų mylimo Radžio pasikraipymai, matyt, daug mielesni už savų saviveiklininkų gyvo balso koncertą. Faktas lieka faktu – Radžio koncerto klausėsi bene dvigubai daugiau liaudies. Pradėjus koncertuoti liaudiškos muzikos kapelai „Šeduvos bernai“ žiūrovų vėl ryškiai sumažėjo…

Skaityti daugiau »

Savivaldybės naujienos

Širvintų parapija

Web ir SEO sprendimai

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa

Ar jau pasinaudojote proga po Širvintas pasivažinėti Kalėdiniu traukinuku?

Rezultatai

Loading ... Loading ...
Archyvas
Reklama

Farming simulator 19 mods
Apskaitos paslaugos
Židiniai
Kreditas
Plytelės
Buitinė technika namams
Pigūs baldai
Vertimai iš anglų
Lagaminai
Microblading
NeoLife vitaminai
Įmonių steigimas
Išparduotuvė
Optimizavimas paieškos sistemoms

  
Statistika
Dabar svetainėje: 12 lankytojai
Nuotraukos
Atsisiųsti Flash Player slideshow žiūrėjimui.