SK „Baltic Champs-Ježvito“ komanda rungtyniaus finalinėse LŽRF taurės varžybose

Lukas Janukaitis. Alfredo Pliadžio nuotr.

Savaitgalį, Lietuvos žolės riedulio federacijos taurės antras pusfinalio rungtynes trenerio Romualdo Chmeliausko vadovaujama Širvintų SK „Baltic Champs–Ježvito“ komanda žaidė Šiauliuose su vietos „Ginstrektės“ komanda.

Pirmas rungtynes Vilniuje širvintiškiai laimėjo 2:1.

Tik pirmajame kėlinyje vyko apylygus žaidimas, o komandoms nepavyko įmušti įvarčių. Tačiau po pertraukos įvarčiai į šiauliškių vartus pasipylė kaip iš gausybės rago: širvintiškiai sutriuškino „Ginstrektės“ komandą gan nepadoriu rezultatu net 8:0. Lukas Janukaitis pelnė 3, Laimonas Aleknavičius – 2, Deivydas Černiauskas, Algirdas Jackevičius ir Žygimantas Balsiukas – po 1 įvartį.

Spalio 3 d. Vilniuje LŽRF taurės finalinėse rungtynėse kovos SK „Baltic Champs-Ježvito“ ir SŽK „Žuvėdros-SM Tauro“ komandos.