Širvintų stalo teniso pirmenybės išaiškino geriausius

Vyksta Širvintų stalo teniso pirmenybės.

Vasario 15 dieną buvo surengtos Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Tarp moterų varžėsi šešios žaidėjos. Jos tarpusavyje sužaidė po penkis susitikimus. Pasiekusi visas pergales, rajono moterų čempione pirmą kartą tapo Ema Navickaitė. Antrąją vietą iškovojo Dovilė Bilotaitė, trečiąją vietą pasidalijo Eivilė Četkauskaitė ir Izabelė Buividytė.

Tarp vyrų varžėsi septyniolika sportininkų. Čempiono vardą iškovojo Daimonas Ušackas. Jis finale įveikė Darių Jasevičių. Bronzos medaliais buvo apdovanoti Rytis Mažeika ir Arūnas Petruškevičius.

Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės išaiškino ir geriausius dvejetų žaidėjus. Moterų dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo Izabelė Buividytė ir Virginija Lisevičienė. Vyrų dvejetų čempionais tapo Daimonas Ušackas ir jaunasis Augustas Griška. Mišrių porų varžybas laimėjo Daimonas Ušackas ir Ema Navickaitė.

Tris aukso medalius laimėjęs Daimonas Ušackas vėl tapo absoliučiu rajono stalo teniso čempionu.

Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Pirmame plane - varžosi moterų dvejetai.
Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Mišriųjų dvejetų dvikova.
surengtos Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Kovoja vyrų dvejetai.
Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Nugalėtojai ir prizininkai.
surengtos Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Nugalėtojai..

Visi pirmenybių dalyviai apdovanoti simboliniais Širvintų r. savivaldybės prizais, o nugalėtojams ir prizininkams įteiktos Savivaldybės merės taurės ir medaliai.

Širvintų SC informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+