Širvintų komanda laimėjo sidabro medalius

Širvintų „SC-Inta“. Alfredo Pliadžio nuotr.

Savaitgalį Vilniuje pasibaigė 2021-2022 metų Lietuvos 44-ojo moterų žolės riedulio čempionato „A“ diviziono superfinalo rungtynės. Dvi pajėgiausios komandos, Šiaulių „Ginstrektė-ŠSG“ ir Širvintų „SC-Inta“ (trenerė Aušra Janutaitė), iki dviejų pergalių kovojo dėl čempiono titulo.

Pirmosios rungtynės vyko Šiauliuose. Žaidimas buvo įdomus ir permainingas. Deimantė Vietrinaitė jau 4 rungtynių minutę nuginklavo čempionių vartininkę ir širvintiškės pirmavo 1:0. Šiaulietės sukruto, pelnė 2 įvarčius ir po dviejų kėlinių išsiveržė į priekį rezultatu 2:1. Trečio kėlinio pradžioje Deimantė Vietrinaitė išlygino rezultatą 2:2. Tačiau šiaulietės „įjungė aukščiausią pavarą“ supratusios, kad reikia žaisti atsakingai. Per likusį rungtynių laiką jos pelnė dar 5 įvarčius ir laimėjo rezultatu 7:2.

Paskui Vilniuje „namų rungtynes“ žaidusi Širvintų „SC-Intos“ komanda ir vėl neprilygo „Ginstrektei-ŠSG“. Nuo rungtynių pradžios šiaulietės perėmė iniciatyvą į savo rankas, žaidė čempioniškai ir nugalėjo „sausu“ rezultatu 6:0.

Nauju pavadinimu Lietuvos čempionate startavusios Širvintų „SC-Intos“ komandos užimta antroji vieta ir iškovoti sidabro medaliai yra aukščiausias pasiekimas.

Varžybų uždarymo metu Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas specialiu prizu apdovanojo širvintiškę Godą Smailytę kaip perspektyviausią žaidėją.

Tai pat buvo apdovanotos Lietuvos moterų „B“ diviziono čempionate antrąją vietą užėmusios Širvintų SC komandos žaidėjos Martyna Ragauskaitė (geriausia čempionato žaidėja) ir Deimantė Vietrinaitė (perspektyviausia žaidėja).