Širvintų futbolininkai taiklūs

Rašėme, kad Vilniaus regiono futbolo sąjungos organizuojamų Futsal pirmenybių starte suklupo „Širvintos-VGTU-Vilkai“ salės futbolo komanda, naujojo sporto centro salėje rezultatu 2:3 pralaimėjusi Vilniaus „Aktui“. Nors žaista Širvintose, namų komanda buvo „Aktas“, tad laikyta, kad „vilkai“ pralaimėjo išvykoje.

Nepaisant pralaimėjimo, Širvintų gerbėjus pamalonino tai, kad visus tris įvarčius pelnė Širvintų futbolo auklėtiniai – Arminas Čivilis, Žydrūnas Germanas ir Aertonas Kuznecovas.

O štai po dviejų dienų jau namų komanda laikyti „vilkai“ pasiekė pirmąją pergalę, rezultatu 6:5 įveikė Vilniaus „Setaltą“.

Jungtinė širvintiškių ir vilniečių komanda atsiliko 0:2, bet po trijų įvarčių, kuriuos pelnė širvintiškiai Ernestas Bilotas ir Oskaras Kružikas (du), išsiveržė į priekį. Antrojo kėlinio pradžioje „Setaltas“ dviem įvarčiais savo persvarą atstatė, bet Deividas Maciulevičius rezultatą išlygino, o širvintiškis Žydrūnas Germanas saviškius vėl išvedė į priekį. Rungtynių pabaigoje „Setaltas“ vėl atstatė persvarą, bet tuojau pat Erikas Milašauskas pelnė atsakomąjį įvartį, kuris „vilkams“ atnešė pergalę.

Gruodžio 9 d. Šalčininkėliuose „Širvintos-VGTU-Vilkai“ komanda rungtyniavo su pergalių dar nepasiekusia FK „Eišiškės-Nauja Banga“, o gruodžio 16 dieną naujojo Širvintų sporto centro salėje varžysis su SFK „Novovileisk“ iš Naujosios Vilnios, kuri per pirmus du turus laimėjo abejas rungtynes. Rungtynių Širvintose pradžia ketvirtadienį – 20.20 val.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top