Širvintose siautės Kauno brazilai

Pirmojo turo rungtynės tarp „Žalgirio“ ir „Širvintos-VGTU vilkų“ komandų. Karšta prie mūsiškių vartų. Kauno „Žalgirio“ Facebook’o paskyros nuotr.

Praėjusį šeštadienį Radviliškio sporto arenoje namų rungtynes žaidę Mažeikių VIP salės futbolininkai turėjo galimybę skambiai parodyti, kad neatsitiktinai yra tarp Futsal A lygos favoritų. Tačiau rungtynėse su „Širvintų-VGTU Vilkų“ komanda jie kalnų nenuvertė, nors pergalę pasiekti ir pavyko.

Mažeikių VIP komandai įvartį jau pirmąją minutę pelnė širvintiškiams iš Vilniaus regiono futbolo sąjungos organizuojamų varžybų gerai pažįstamas Artūr’as Juchno, bet jau po penkių minučių mūsų komandos žaidėjas Benas Lučiūnas rezultatą išlygino. Deja, mažiau kaip per 10 minučių VIP komanda dar pelnė tris įvarčius ir išėjo ilsėtis pirmaudama 4:1.

Antrajame kėlinyje ilgai komandoms nepavyko pelnyti įvarčių, tik likus žaisti kelias minutes po Ronaldo Grižo smūgio „vilkai“ rezultatą sušvelnino ir trečią turnyrinės lentelės poziciją užimančiai VIP komandai pralaimėjo garbingu santykiu 2:4.

Rytoj savo arenoje „Širvintos-VGTU vilkai“ antrojo rato pirmąsias rungtynes žais su Kauno „Žalgiriui“, kuriam debiutines Futsal A lygos rungtynes Prienų arenoje pralaimėjo net 0:14. Kauniečių gretose siaučia keturi žaidėjai iš Brazilijos, kurie labai norės pasižymėti ir Širvintose.

Kauno „Žalgiriui“ mūsų arena žinoma iš LFF futsal supertaurės finalo, kuriame jie nugalėjo jonaviečius, tad laiko prisitaikyti jiems nereikės.

Rungtynių su Kauno „Žalgiriu“ pradžia gruodžio 3-iąją – 15 val.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite gruodžio 2 d. laikraščio numeryje.