Širvintiškis nepranyko

FK „Csikszereda“ komanda džiaugiasi pergale. Tarp žaidėjų pirmas iš dešinės – Ignas Kružikas (Nr. 17). FK „Csikszereda“ „Facebook“ paskyros nuotr.

Po ilgesnės pertraukos pergalę pasiekė Rumunijos futbolo čempionato II lygoje rungtyniaujanti „Csikszereda“ komanda. Priminsime, kad joje po žiemos pertraukos debiutavo širvintiškis Ignas Kružikas, praėjusiame čempionate atstovavęs Lietuvos A lygoje už prizininkų trejetuko likusiai Kauno rajono „Hegelmann“ komandai.

Ignas Rumunijoje papildė komandą, kuri rudens ratą baigė dviem pralaimėjimais. Debiutinėse rungtynėse su Progresulio „Spartac“ komanda širvintiškis jau 14 minutę pelnė įvartį, paskui atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau „Csikszereda“, pirmaudama dviejų įvarčių skirtumu, tada rungtynes baigė lygiosiomis. Paskui sekė dvejos pralaimėtos rungtynės, kuriose Ignas Kružikas nepasižymėjo.

Pagal Rumunijos varžybų sistemą nuo šio momento komandos pradeda žaisti specialius turnyrus dėl teisės pereiti į I lygą ar toliau rungtyniauti II lygoje. Patekti į I lygą gali 6 pirmas vietas reguliariajame sezone užimančios komandos, o kitos 14 komandų yra padalytos į dvi grupes ir tęsia kovą dėl išlikimo II lygoje.

Vadinamąjį išlikimo turnyrą „Csikszereda“ pradėjo pergale, namuose rezultatu 2:0 įveikusi turnyrinės lentelės kaimynę „Slatina“ komandą. Reguliarųjį sezoną „Slatina“ baigė dešimta, o tašku nuo jos atsilikusi „Csikszereda“ – vienuolikta.

Baigiantis rungtynėms „Csikszereda“ pergalę įtvirtino nuo atsarginių žaidėjų suolelio vos prieš minutę pakilusio Igno Kružiko taiklus smūgis į vartus. Tai antrasis jo įvartis, pelnytas Rumunijos čempionate. Džiugu, kad širvintiškis Rumunijos lygoje nepranyko.

Reguliariajame sezone komandų surinkti taškai skaičiuojami toliau, o paskui vyks atkrentamosios varžybos ir paaiškės galutinės vietos pirmenybėse.

Po pergalės FK „Csikszereda“ A grupėje su 29 taškais yra antra, dviem taškais atsilikdama nuo Slobozijos „Unirea“ komandos. Igno Kružiko komanda šį sekmadienį išvykoje rungtyniaus su Timišoaros „SSU Poli“ komanda, kuri reguliarųjį sezoną baigė priešpaskutinė, 19-ta, tad pagrįstai gali tikėtis sėkmės.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite kovo 31 d. laikraščio numeryje.