Saulius Voveris – vėl pirmas tarp susirašinėtojų

Saulius Voveris trečią kartą tapo Lietuvos čempionu.
Saulius Voveris – korespondentinių šachmatų Lietuvos čempionas.

Praėjusią savaitę pranešta, kad baigėsi nuo 2018-ųjų gruodžio vykęs 36-asis Lietuvos korespondentinių šachmatų čempionatas. Jame varžėsi 15 šachmatininkų, o triumfavo širvintiškis Saulius Voveris. Jis pasiekė 5 pergales ir surinko 9 taškus. Saulius čempionate patyrė tik vieną pralaimėjimą.

Tarptautinės korespondencinių šachmatų federacijos pateikiamais duomenimis, tai trečiasis Sauliaus pelnytas čempiono titulas. Pernai jis čempiono laurus pasidalijo su Raimundu Ivanausku, kuris ką tik pasibaigusiame čempionate liko antras.

Iki tol Saulius dukart yra iškovojęs apdovanojimus – 2014-2015 metų pirmenybėse jis iškovojo sidabrą, o metais anksčiau tapo čempionu.

Ką tik pasibaigusiose pirmenybėse 9 taškus surinko dar du šachmatininkai, tačiau jie pasiekė po 4 pergales. Vienas jų – trečią vietą čempionate iškovojęs širvintiškis Gediminas Voveris, Sauliaus tėvas.

Kaip ir Saulius, Gediminas yra iškovojęs daugiau apdovanojimų. Tos pačios Tarptautinės korespondencinių šachmatų federacijos pateikiamais duomenimis, Gediminas Voveris dar du kartus tapo pirmenybių čempionu, o vieną kartą iškovojo sidabrą.

ŠK informacija

Sauliaus Voverio nuotr.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top
+