Paaiškėjo stalo teniso čempionai

Karolina Raginskaitė (mokyt. Virginija Lisevičienė) ir Daimonas Ušackas (mokyt. Gediminas Ušackas).

Vasario 17 d. buvo surengtos Širvintų rajono stalo teniso pirmenybės. Šiais metais dėl apdovanojimų varžėsi 10 moterų ir 16 vyrų.

Po atkaklių kovų paaiškėjo 2019 metų čempionai.

Tarp moterų čempione tapo Karolina Raginskaitė – ji finale įveikė Aistę Kvietkauskaitę. Trečiąją vietą iškovojo Ema Navickaitė, mažajame finale įveikusi Eivilę Četkauskaitę.

Tarp vyrų čempionu tapo Daimonas Ušackas. Jis finalė nugalėjo Rytį Mažeiką. Trečiąją vietą iškovojo Simonas Verbilis, įveikęs Darių Jasevičių.

Taip pat buvo išaiškinti stipriausi dvejetų žaidėjai: moterų dvejeto čempionėmis tapo Karolina Raginskaitė ir Ema Navickaitė, vyrų porų varžybose nugalėjo Daimonas Ušackas ir Simonas Verbilis, mišriųjų dvejetų čempionais tapo Aistė Kvietkauskaitė ir Daimonas Ušackas.

Nuotrauka atminimui.

Visi varžybų nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Širvintų rajono savivaldybės įsteigtais prizais ir medaliais. Sportininkus apdovanojo Širvintų sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

Širvintų SC informacija

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Pirmoji pergalė savoje aikštėje

Informacija iš naujausio numerio: Sekmadienį – su vienu iš lyderių

Dviratininkai tarytum paukščiai – kaskart sugrįžta pavasarį

Rebusas sirgaliams: Širvintų futbolo istorija tęsiasi ar … baigėsi?

Širvintos pirmąkart priims Lietuvos regionų futbolo pirmenybes

Kraštietis – pasaulio čempionas

Širvintiškiai įveikė pasaulio futbolo vicečempionus…

Širvintos – Lietuvos čempionų kalvė

Atžalyniečiai pelnė I vietą

Taurė iš Latvijos

Po ketvirčio amžiaus pelnyti apdovanojimai!