Naujame stadione pirmieji triumfavo širvintiškiai

Stadiono Rudaminoje atidarymo akimirka.

Spalio 3 dieną Rudaminoje iškilmingai buvo atidarytas sintetinės dangos stadionas, kurį naudos ne tik „Ardo-Rudaminos“ vyrų komandos riedulininkai, bet ir šio miestelio futbolininkai, abiejų gimnazijų moksleiviai. Sporto aikštynas atitinka tarptautinius reikalavimus, taikomus organizuojant ir rengiant tarptautines žolės riedulio varžybas.

Vieni pirmųjų naująjį stadioną išbandė ir jaunieji širvintiškiai, dalyvavę Lietuvos mokinių (berniukų) U-14 žolės riedulio LMSSC taurės varžybose.

Naujoji danga širvintiškiams buvo sėkminga. Širvintų SM 1-oji komanda rezultatu 5:0 įveikė Vilniaus rajono SM 2-ąją komandą, 7:0 – Vilniaus rajono SM 1-ąją komandą, 1:0 – Vilniaus SŽK „Žuvėdrą-Taurą“ ir tapo šių varžybų nugalėtojais. Širvintų SM 2-oji komanda 0:2 pralaimėjo Vilniaus SŽK „Žuvėdrai-Taurui“, 3:1 įveikė Vilniaus rajono SM 2-ąją komandą, lygiosiomis 1:1 sužaidė su Kauno „Tauru-Veršvais“ ir užėmė ketvirtąją vietą. Pirmojoje Širvintų SM komandoje geriausiu žaidėju pripažintas Aivaras Žilinskas, antrojoje – Arminas Stanišauskas.

Tiek šventėje, tiek turnyre dalyvavę širvintiškiai galėjo pavydėti, kad dabar jie šalyje bene vieninteliai tarp pripažintų žolės riedulio centrų liko su maža treniruočių aikštele. Jei dabartiniai valdantieji prieš penkerius metus būtų stvėręsi galimybės pasistatyti Širvintose šiuolaikišką stadioną, šįkart naujuoju statiniu gal būtų džiaugęsi ne Rudaminos, o Širvintų bendruomenė. Skeptikai prognozuoja, kad, neturėdami stadiono, širvintiškiai jau po kelerių metų nebeatlaikys ne tik Vilniaus ar Rudaminos, bet ir šįmet pirmenybėse debiutavusių šiauliečių konkurencijos, taigi jaunųjų širvintiškių šiandieniniai laimėjimai taip ir liks istorijos dalimi…