Merginoms – aukso, vaikinams – bronzos medaliai

Širvintų SC. Alfredo Pliadžio nuotr.

Praėjusį savaitgalį Vilniuje vyko Lietuvos U-18 merginų ir vaikinų pirmenybių finalinės varžybos. Dėl apdovanojimų merginų grupėje kovojo Šiaulių apskrities rinktinė, Šiaulių „Akademijos“, Vilniaus „Sostinės tauras“ ir Širvintų SC komandos.

Vaikinų grupėje varžėsi Šiaulių „Akademija“, Vilniaus jaunių rinktinė, Vilniaus r. SC-SM ir Širvintų SC.

Gerai rungtyniavo mokytojos Aušros Janutaitės vadovaujamos Širvintų SC komandos riedulininkės. Starto rungtynėse po įtemptos, permainingos sportinės kovos jos rezultatu 2:1 palaužė Vilniaus „Sostinės Taurą“. Pasibaigus rungtynių laikui, paskirtą mažąjį kampinį puikiu smūgiu realizavo Martyna Ragauskaitė. Pirmą įvartį pelnė Andrėja Jarmalavičiūtė.

Šiaulių apskrities komanda buvo nugalėta rezultatu 7:1. Martyna Ragauskaitė pelnė 3 įvarčius. Po vieną pridėjo Viktorija Dalinkevičiūtė, Mėja Šataitė, Deimantė Vietrinaitė, ir Emilija Masiulionytė.

Lemiamose rungtynėse su Šiaulių „Akademija“ dėl aukso medalių širvintiškėms pakako lygiųjų, šiauliškėms tik pergalė garantavo pirmąją vietą. Rungtynės buvo įdomios ir permainingos, vertos tikro finalo. Per pirmus tris kėlinius komandoms nepasisekė pelnyti įvarčių. Ketvirtajame kėlinyje Viktorija Dalinkevičiūtė pelnydama įvartį išvedė Širvintų SC į priekį. Likus iki rungtynių pabaigos 4 minutėms Šiaulių „Akademija“ išlygino rezultatą – 1:1. Ir tai buvo viskas, daugiau komandos nepelnė įvarčių ir pergalės šokį šoko širvintiškės, laimėjusios pirmąją vietą ir aukso medalius.

Borisas Sockis ir Martyna Ragauskaitė. Alfredo Pliadžio nuotr.

Širvintiškiai vaikinai rezultatu 2:1 nugalėjo Vilniaus r. SC-SM. Įvarčius pelnė Kernius Raišys ir Martynas Jonas Buzys. Paskui mūsiškiai rezultatais 0:3 pralaimėjo Vilniaus jaunių rinktinei, 0:8 – Šiaulių „Akademijai“ ir tenkinosi trečiąja vieta ir bronzos medaliais.

Varžybų uždarymo metu specialiais prizais buvo apdovanota Goda Smailytė ir Medas Raudeliūnas – geriausi mūsų komandų žaidėjai.