Lietuvos vicečempionės!

Savaitgalį dvi dienas Alytuje vyko Lietuvos vaikų (gim. 2010 m. ir jaun.) stalo teniso komandinis ir asmeninis čempionatas. Jame dalyvavo šešios Lietuvos mergaičių ir berniukų rajonų grupės finalinių varžybų stipriausios komandos ir keturių didžiųjų miestų atstovai.

Mergaičių grupėje į čempionatą pateko dešimt stipriausių komandų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Mažeikių, Vilniaus rajono, Kauno rajono, Šalčininkų ir Širvintų. Mūsų komanda rajonų finale buvo pirma.

Pirmą dieną buvo žaidžiamos komandinės varžybos. Komandos suskirstytos į du pogrupius po penkias pagal reitingą. Širvintų sporto centro mergaičių komanda savo pogrupyje rezultatais 3:0 nugalėjo Alytaus ir Kauno rajono komandas, 3:1 – Mažeikių komandą, tačiau 0:3 pralaimėjo pirmą reitingą turinčiai Vilniaus komandai.

Patekus į finalinį ketvirtuką, dėl medalių laukė sunkios kovos prie mėlynųjų stalų. Nors Širvintų komanda pagal reitingą buvo tik ketvirta, mergaitės puikiai žaidė ir rezultatu 3:2 nugalėjo Šalčininkų bei stiprią Šiaulių komandą ir užėmė antrąją vietą.

Taigi, Širvintų sporto centro stalo teniso auklėtinės tapo Lietuvos vicečempionėmis. Po ilgesnės pertraukos mokytojos Virginijos Lisevičienės treniruojama mergaičių komanda pakartojo daug metų pasiektus vyresnės kartos auklėtinių puikius rezultatus, kurios buvo Lietuvos vaikų, jaunučių, jaunių prizininkėmis bei čempionėmis. Tai – puiki dovana mokytojai Virginijai, kuri šiais metais rugsėjį švęs profesinę keturiasdešimties metų sukaktį. Mokytoja džiaugiasi puikiu naujos kartos rezultatu ir taria didelį ačiū mergaitėms: komandos kapitonei Karinai Fedotovai, žaidėjoms Viltei Vaitkūnaitei, Meidai Burneckaitei ir jauniausiajai Urtei Lisauskaitei. Merginos buvo tikra komanda, nes visos prisidėjo svarbiais laimėjimais ir taškais prie komandos pergalės, viens kitą palaikė sudėtingose situacijose. Tokia ir turi būti komanda, kaip vienas kumštis. Komanda parsivežė taurę ir medalius bei pagyrimo raštus. Vakare po varžybų mokytoja vaišino mergaites picomis, ėjo pasivaikščioti po gražų Alytaus miestą.

Kitą dieną vyko asmeninės varžybos, jose dalyvavo 31 mergaitė. Buvo žaidžiama dviejų minusų sistema. Geriausiai sekėsi širvintiškei Karinai Fedotovai. Ji laimėjo penkis susitikimus, pralaimėjo du ir pateko į Lietuvos stipriausiųjų penketuką. Penkta vieta Lietuvoje – aukštas rezultatas, Karina jau nemažais žingsneliais eina į priekį. Į viršų šoktels ir jos reitingas. Puiki komandos sezono pabaiga. Greit eisime atostogų, o rugpjūtį rinksimės ruoštis naujam sezonui.

Širvintų SC inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top