Fantastiškas merginų pasirodymas!

Širvintų jaunės nepralaimėjo nė vieno susitikimo.

Praėjusį savaitgalį Širvintose įvyko Lietuvos jaunių, gimusių 1997 metais ir jaunesnių, komandinės pirmenybės. Rajonų grupės finale dalyvavo devynios merginų ir vienuolika vaikinų komandų.

Ir vėl puikiai žaidė Širvintų sporto mokyklos merginų komanda, nuolat įrodanti, kad šioje amžiaus grupėje jai mažai kas prilygsta. Širvintiškės pogrupyje vienodais rezultatais 3:0 parklupdė Lazdijų SM, Akmenės SM, Kaišiadorių SM ir Šilalės SM komandas. Patekusios į finalinę ketveriukę, Širvintų SM jaunės tokiais pat rezultatais nugalėjo ir Šalčininkų SM bei Alytaus SM stalo tenisininkių komandas.

Nepralaimėjusios nė vieno susitikimo, širvintiškės Greta Gujytė, Karolina Raginskaitė, Jurgita Gurskaitė, Gintarė Blažytė ir Ugnė Vitkauskaitė tapo rajonų čempionėmis. Jų laukia šalies superfinalas ir akistatos su penkiomis didmiesčių komandomis.

Vaikinai jauniai (D. Ušackas, D. Vadeikis, S. Verbilis) žaidė prasčiau, užėmė penktąją vietą, tačiau taip pat pateko į kitą etapą.