Dugne

Po kalėdinių ir naujametinių švenčių tęsiasi Lietuvos futsal A lygos pirmenybės. „Širvintos-VGTU-Vilkai“ salės futbolo komanda šiandien rungtyniauja Radviliškyje.

Na, o praėjusį savaitgalį širvintiškiai sugriuvo namuose, nors Širvintų areną namų rungtynėms buvo pasirinkęs varžovas SFK „Panevėžys“.

„Matematika paprasta – jei širvintiškiai pralaimi, jiems išbristi iš dugno per likusį laiką gali būti be proto sudėtinga. Jei pralaimi „Panevėžys“, scenarijų per likusius keturis turus gali būti pačių įvairiausių,“ – šias rungtynes anonsavo tinklalapis futsal.lt ir citavo „vilkų“ žaidėją Ronaldą Grižą: „Sunku pasakyti kokią įtaką mums padarė ta pertrauka, kažkas daugiau pasimatys po rungtynių. Tai matyt kaip ir kiekvieną kartą tikimės sunkios kovos, mums lengvų rungtynių nebūna, juo labiau nebus keletos svarbių žaidėjų, tad norint pasiekti teigiamą rezultatą teks sužaisti vyriškai ir būti kaip vienas kumštis aikštelėje“, – sakė „vilkų“ vartininkas Ronaldas Grižas.

Aukštaitijos sostinės salės futbolininkai pirmieji pelnė įvartį. Pirmojo kėlinio pabaigoje Žydrūnas Germanas rezultatą išlygino (1:1), bet antrajame įvarčius mušė „šeimininkai“. Tiesa, laimėtojas paaiškėjo tik rungtynių pabaigoje, kai 37-ąją minutę panevėžiečiai įmušė 10 m baudinį. Tuoj pat per minutę į „vilkų“ vartus krito dar du įvarčiai, tad panevėžiečiams apmaudžiai pralaimėta 1:4. Buvo galimybė pelnyti bent tašką, kuris, aišku, būtų mažai padėjęs, bet suteikęs pozityvių akimirkų.

Po šių rungtynių panevėžiečiai pakilo turnyrinėje lentelėje, o širvintiškiai, kaip to paties pavadinimo rašytojo M. Gorkio romane, liko dugne. Jei neaplankys stebuklas, – iki sezono pabaigos.