Du medalių komplektai

Spalio 20 d. Širvintose vyko Lietuvos jaunių (2008 m. g. ir jaunesnių) rajonų grupės ir Alytaus bei Klaipėdos miestų komandinis čempionatas. Buvo varžomasi dėl apdovanojimų ir šešių kelialapių į šalies finalinį čempionato etapą.

Širvintų sporto centro merginų komanda pogrupyje nugalėjo Alytaus (3:0), Jonavos (3:0) komandas, bet pralaimėjo Kauno rajono komandai (1:3).

Širvintiškės, patekusios į finalinį ketvertą žaisti dėl medalių, pralaimėjo Šalčininkų komandai (1:3), bet įtemtoje kovoje nugalėjo Vilniaus rajono komandą (3:2) ir laimėjo trečiąją vietą ir kelialapį jau jaunių grupėje žaisti su stipriausiomis komandomis iš šešių rajonų ir Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio miestų.

Širvintų sporto centro komandoje žaidė 2008 m. gim. Ema Navickaitė (mokytojas Gediminas Ušackas), 2010 m. gim. Karina Fedotova, 2012 m. gim. Urtė Lisauskaitė ir 2009 m. gim. Marija Armanavičiūtė (mokytoja Virginija Lisevičienė).

Širvintų sporto centro vaikinų komanda, kurioje žaidė Augustas Griška, Paulius Paliukėnas bei Eligijus Bareckas, iškovojo šių varžybų sidabro medalius, taurę ir kelialapį į finalines varžybas.

Pogrupyje vaikinai vienodais rezultatais 3:1 įveikė Mažeikių ir Joniškio komandas, 2:3 nusileido Utenos sportininkams. Patekę į stipriausiųjų ketvertuką, širvintiškiai 3:2 įveikė Šalčininkų žaidėjus, 3:1 – Kauno rajono sportininkus. Trys komandos – Šalčininkų, Širvintų bei Utenos – surinko vienodai pergalių, taigi teko skaičiuoti tarpusavio susitikimų santykį. Širvintiškiai tenkinosi antrosios vietos apdovanojimais. Sportininkus varžyboms ruošė mokytojas metodininkas Gediminas Ušackas.

Širvintų SC inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top