Artėja futbolo sezono pradžia

Nuotr. iš archyvo

Kaip informuoja Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS), organizuojamose 2022 metų III lygos pirmenybėse ketina dalyvauti 16 komandų, tarp jų ir „Širvintos/VGTU-Vilkai“.

Nors buvo ketinta komandas pagal jų pajėgumą suskirstyti į du divizionus, taip nenutiks: visos 16 komandų rungtyniaus viename divizione. Tačiau po pirmo rato komandos pagal pasiektus rezultatus bus suskirstytos į dvi grupes po 8 kiekvienoje ir dar kartą susitiks tarpusavyje. Taigi, kiekviena komanda per sezoną sužais po 22 rungtynes.

Šiemet pirmą kartą bus organizuojamos ir III lygos taurės varžybos.

Kovo 29 dieną vykusiame nuotoliniame VRFS ir III lygos komandų vadovų susirinkime buvo nutarta, kad lauko futbolo sezonas prasidės balandžio 23-24 dienomis VRFS taurės aštuntfinalio varžybų etapu. Nuo ketvirtfinalio etapo visos rungtynės bus žaidžiamos viename stadione.

Pats 2022 metų III lygos lauko futbolo sezonas prasidės balandžio 30 – gegužės 1 dienomis. Antroji sezono dalis turėtų startuoti rugpjūčio 7 dieną.

Daugelis komandų šioje lygoje rungtyniauja ne pirmą sezoną. Pranešama, kad turnyre šiemet debiutuos BFA B (Baltijos futbolo akademijos dublerių komanda) ir „Geležinis Vilkas“, į lygą sugrįžta „Aktas“.

Visas III lygos komandų sąrašas: „A komanda – IFEX Margiris“, FK „Medžiai“, FK „Granitas“, FK „Navigatoriai“, „Širvintos/VGTU-Vilkai“, FK „Elektrėnų Versmė“, AFK, FKS „Ukmergė“, FC „Vova“, VJFK „Trakai“, FK TEC, FK „Ozas“, FK „Tera“, FK „Geležinis Vilkas“, FK „Aktas“ ir BFA B.

Priminsime, kad praėjusiame III lygos čempionate „Širvintos-VGTU-Vilkai“ pateko į pirmąjį aštuntuką ir sezoną baigė būdama penkta, nors po pirmojo rato su FK „Medžiai“ komanda buvo surinkę po 30 taškų ir pirmavo tarp 14 čempionate dalyvavusių komandų. Nesėkmingas finšas lėmė, kad mūsų futbolininkai nuo prizinės trečiosios vietos atsiliko dviem taškais.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top