Živilė Pinskuvienė aplankė iš parapijos globos namų perkeltą senolę

aplanke-senoleŠią savaitę Širvintų rajono savivaldybė sulaukė Socialinių paslaugų priežiūros departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos atsakymo dėl socialinės globos kokybės Širvintų parapijos globos namuose. Patikrinimo pažymoje išvardinta daugybė neatitikimų ir teikiama išvada, kad Globos namuose nepakankamai užtikrinamas geriausias asmens interesas ir jo poreikius atitinkanti aplinka.

Primename, kad tyrimas Širvintų parapijos globos namuose buvo vykdytas dėl incidento, kuomet ten sunkių veido sužalojimų patyrė garbaus amžiaus senolė Elena Anužienė.

aplanke-senole2Vakar laikinai mero pareigas einanti Tarybos narė Živilė Pinskuvienė lankėsi Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centre, į kurį po minėto incidento buvo perkelta Elena Anužienė. Senolė pasitiko viešnią koridoriuje, ją atpažino ir labai apsidžiaugė. Pasak centro direktorės Aldonos Bubelevičiūtės, Elenos savijauta labai nebloga, ji pati vaikšto jau nuo kitos dienos, kai buvo atkelta. Senolė dėkojo laikinajai merei už pagalbą, sakė, kad jai naujuose namuose kur kas geriau. Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, kad dabar moteriai teikiamos kokybiškos paslaugos, kad ji saugi ir prižiūrėta, dėkojo centro direktorei.

Laikinai mero pareigas einanti Živilė Pinskuvienė tikisi, kad Socialinių paslaugų priežiūros departamento pažymoje išvadinti Parapijos globos namų trūkumai bus pašalinti, o garbaus amžiaus gyventojai apsaugoti nuo darbuotojų ir administracijos aplaidumo klaidų.

Širvintų rajono savivaldybės informacija

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+