Vileikiškiuose – jubiliejus

Kiek daug meilės ir tolerancijos žmonėms, švelnumo ir gėrio, šviesos, jautrumo ir vaiskių gyvenimo prisiminimų gali tilpti žmoguje…

Tokia asmenybė yra Vileikiškių kaimo gyventoja Janina Bacevičienė, gegužės 6-ąją paminėjusi savo gražų 90-metį.

Ta proga jubiliatės pasveikinti nuvyko Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Laima Versekėnaitė drauge su Musninkų seniūnijos seniūną pavaduojančia Jovita Šakinyte.

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simbolinė juosta, glėbys raudonų rožių, padėka už įkvepiantį gyvenimo pavyzdį, palinkėjimai ilgiausių metų, tvirčiausios sveikatos, Dievo palaimos – visa tai be galo sujaudino ir sugraudino jautriąją jubiliatę.

Drauge su taip netikėtai aplankiusiomis viešniomis Janina nusikėlė į savo gyvenimo prisiminimus, pasidalino išgyvenimais, kurių ji sukaupė šitokį kraitį! Ir kuo tik močiutė besidalino – pasididžiavimu trijų anūkų gabumais, džiaugsmu dėl dviejų sūnų globos, kuklaus, bet laimingo gyvenimo akimirkomis, Dievo dovana iki šiol dalintis jomis su dviem seserimis, net karo baisybių vaizdiniais – nuo jos veido nedingo giedra šypsena, padėka ir džiugesys.

Šeimai, medicinai ir žmonėms savo gyvenimą pašventusią Janiną šiandieną supa išpuoselėta ir ramybe alsuojanti aplinka.

Atsisveikindamos su jubiliate viešnios pažadėjo per 100-ąsias Janinos sukaktuves atvykti su linksma kapela, o linksmoji močiutė juokėsi, kad ketina gyventi iki 200 metų, nes jos ilgaamžiškumo paslaptis – tai net ir negandoms ištikus, net suklupus kilti ir žygiuoti tolyn!

Linkime mielai Janinai Bacevičienei šviesti saule bei nešti džiaugsmą ir toliau!

Užs. Nr. 70.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top