Vidurvasario iššūkiai ir darbymetis rajone

Vidurvasaris – atostogų metas, todėl Savivaldybės administracijai, kaip ir daugeliui įstaigų, tenka iššūkis suderinti darbo krūvius, juos paskirstyti, kad gyventojai būtų aptarnaujami ir visos funkcijos užtikrintos.

Pasak Savivaldybės vadovių, viskas yra įmanoma, kai komandoje darna, savitarpio pasitikėjimas ir supratimas.

O rajone ir vidurvasarį – darbymetis:

·         Ir toliau vyksta Širvintų miesto bendrojo plano rengimas.

·         Tęsiasi Totorių g. remonto darbai.

·         Kaimiškų vietovių gatvių apšvietimo darbai prasidėjo ir Širvintų kaime.

·         Startuoja Staviškių gatvės Širvintų mieste remonto darbai.

·         Jau ne pirmą kartą nesėkmingai pasibaigus viešajam aukcionui dėl senojo baseino ir sklypo, esančio Kalnalaukio g. 28, sudaroma darbo grupė, kurios tikslas – surasti galimų sprendimų, ką daryti su avarinės būklės pastatu.

·         Pagal galimybes vykdomi kelių priežiūros darbai seniūnijose.

·         Pagal ES socialinį projektą vyksta grupinio gyvenimo namų statyba Nepriklausomybės aikštėje

·         Specialistai įpareigoti dar kartą kreiptis į Lietuvos automobilių kelių direkciją dėl medžio, augančio ties autobusų stotimi esančia pėsčiųjų perėja šalinimo (Administracija leidimą išdavusi jau prieš 3 metus, tačiau eismo saugumui trukdantis medis ties regioninės reikšmės keliu tebestovi).

·         Aptarti veiksmai įsigaliojus naujajam apsaugos nuo smurto artimoje aplinkoje orderiui, esant smurto artimoje aplinkoje atvejams. Atkreiptinas dėmesys, kad Širvintų r. savivaldybės administracija sudarė bendradarbiavimo sutartį, jog iš artimos aplinkos atribotas smurto pavojų keliantis asmuo galėtų būti apgyvendintas Ukmergės nakvynės namuose.

·         Širvintų seniūnė informavo, kad Šiaulių k. įrengtoje naujoje vaikų žaidimų aikštelėje vyksta ne tik aplinkos tvarkymo darbai, bet ir, atsiradus rėmėjui, kartu su Savivaldybe statomi nauji įrenginiai, skirti ir vaikus atlydėjusių tėvelių poilsiui.

Užs. Nr. 117

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top