Už karantino nesilaikymą baudas mokės ir širvintiškiai

PRAŠĖME Gražiuoju – saugokit jei ne save, tai savo tėvus, senelius. ĮSPĖJOME: sustiprintos policijos pajėgos, budės savanoriai, viešosios tvarkos specialistai, skraidys dronai.

Deja, žmonių sąmoningumui, tikriausiai, reikia dar didesnių sukrėtimų. Kaip teigė Lietuvos policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis, savaitgalį buvo užfiksuota nemažai pažeidimų. Daugiausiai iš jų – Vilniaus apskrityje. Ir ne tik Vilniaus mieste, bet ir Širvintose. Esame tarp tų, kur jaunimas būriuojasi daugiausiai.

„Mielieji, tai gal tikrai nereikia mums nieko daryti. Palikime viską savieigai. Tegu užgęsta katilinės, pabūsime be šilumos ir karšto vandens, tegu turintys saviizoliuotis ir toliau blaškosi po parduotuves ar tvarkosi kitus reikalus mieste, tegu jaunimėlis „tūsinasi“ būriais… Ar širvintiškiai tada būtų laimingi?“ – nerimą išreiškė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė. Ji klausė, kokio reikia sukrėtimo, kas turi įvykti, kad žmonės suprastų šios situacijos rimtumą.

Tiesa, reikia atkreipti dėmesį, kad baudos už karantino sąlygų nesilaikymą yra gana solidžios. Policijos atstovų teigimu, minimali bauda yra 500 Eur. Baudžiant pirmą kartą, ši suma gali būti dalinama per pusę. Tačiau reikia tikėtis, kad siautėjantį jaunimėlį apraminti turėtų ir 250 Eur palengvėjusi piniginė.

Užs. Nr. 29.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.67 (6 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+