Tvarkomi kapinių medžiai

Atsižvelgiant į seniūnų pateiktą informaciją ir gaunamus gyventojų pranešimus apie tai, kad daugelis medžių Širvintų rajono kapinėse yra ligoti, išdžiūvę, kad nuolat lūžtančios jų šakos kelia pavojų kapus lankantiems žmonėms, paminklams, informuojame, kad bus tvarkomi (genimi, šalinami) kapinių medžiai!

Medžių kirtimo ir genėjimo darbai vyks 2020 m. kovo 25 – balandžio 10 dienomis. Medienos ir šakų išvežimą organizuos seniūnai.

Prašome suprasti, kad darbų metu atsiras pjuvenų, liks smulkių šakelių ir lapų. Atsiprašome gyventojų dėl galimų nepatogumų ir pagal galimybes prašome padėti sutvarkyti kapinių aplinką.

Medžiai bus šalinami ir genimi Širvintų miesto senosiose kapinėse, Kernavės mstl., Musninkų mstl., Zibalų mstl., Šešuolėlių II k., Kiauklių k., Vindeikių k., Šiaulių k., Stavarygalos k., Pyplių k., Leščiūnų k., Alionių k. kapinėse.

Taip pat darbai vyks gyvenvietėse: Kernavėje, Musninkuose, Zibaluose, Bagaslaviškyje, Vileikiškiuose, Družuose, Gavėniuose, Motiejūnuose Tuopų g., Širvintose Slyvų g.

Užs. Nr. 25.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+