Šypsena, įkvepianti gyvenimui

Jubiliatę pasveikinusi ir simboline austa juosta apjuosusi Savivaldybės merė jautėsi lyg apkabinta savo močiutės.

Kai diena iš dienos skubi, bėgi, leki, kai darbas veja darbą, tokios akimirkos visada dovanoja tą svarbią širdžiai stotelę – gyvenimo prasmės, vertybių, šeimos, namų šilumos būtinybės pamoką.

Jubiliatės Jadvygos širdies džiaugsmas ir ramybė – greta gyvenantys ir kasdien motiną aplankantys dukra Teresa ir sūnus Marijanas.
Jadvygos pasveikinti atvykusias Savivaldybės merę Ž. Pinskuvienę ir Jauniūnų seniūnijos specialistę D. Jacyno-Sperskę šiltai pasitiko jubiliatės dukra Teresa.

Rugsėjo 15 d. gražų 90-ąjį jubiliejų atšventė Jauniūnų kaimo gyventoja Jadvyga Bilinska, o ją pasveikinusios Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Jauniūnų seniūnijos specialistė Diana Jacyno-Sperskė jautėsi tarsi apkabintos savo močiutės.

Be galo šilta, šeimyniška, visą gyvenimą ūkiškai gyvenusi ir sunkiai dirbusi, nuostabi kulinarė Jadvyga sulaukusi 90-ies labiausiai brangina savo šeimą. Braukdama jaudulio ašarą pasakoja apie širdį slegiančias artimiausių žmonių netektis, o šypsena nušvinta veidas prakalbus apie šalia gyvenančių ir kasdien aplankančių dukros Teresos ir sūnaus Marijano rūpestį, visą būrį anūkų ir jau net šešis proanūkius.

Senolė prisipažįsta, kad savus vaikus auklėjus tikrai griežtai, o štai anūkus ir mažiausius šeimos narius mėgsta palepinti. Nors metai judėjimą vis sunkina, tvarkosi savarankiškai, o prasmingo jubiliejaus proga labai laukia sugužančios visos šeimos ir draugių.

„Apjuosusios jubiliatę simboline juosta, įteikusios gėlių puokštę, palinkėjusios dar daug saulėtų dienų, geriausių jausmų ir kuo stipresnės sveikatos, skubėjome atsisveikinti, tačiau kaip ir iš savos močiutės – tuščiomis išeiti niekaip nesugebėjome ir visam kolektyvui parvežėme ponios Jadvygos įduotą tortą“, – pasakoja Savivaldybės merė.

Užs. Nr. 130.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top