Šventinėje popietėje – rajono globėjai ir jų globotiniai

Susirinkusius globėjus ir jų globotinius sveikino vicemerė Laima Versekėnaitė ir Socialinių paslaugų centro direktorė Neringa Lubytė-Stankevičienė.

Padėkoti ir pasveikinti žmones, kurie atveria ne tik savo namų duris, bet ir šiltų rankų glėbį bei mylinčią širdį vaikams, netekusiems tėvų globos, Širvintose jau tapo gražia tradicija. Juk šie žmonės gerąją Kalėdų žinią įkūnija savo gyvenimo kelio pasirinkimu.

Šventinėje popietėje susirinko gražus būrys rajono globėjų ir jų globojamų vaikų. Visi buvo pakviesti pasigaminti simbolinę dovanėlę – Socialinių paslaugų centre vyko edukatorės Olgos Ožiūnienės gardžiausiais aromatais kvepiančio kalėdinio muilo gamybos dirbtuvėlės.

Vėliau rajono globėjai ir jų globotiniai Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės kvietimu susibūrė Raimondo ir Linos Igliukų picerijoje „Pizza Debut“, kur juos sveikino, merės linkėjimus bei dovanas perdavė vicemerė Laima Versekėnaitė.

Gardžios picos, o svarbiausia – laikas kartu, bendrystė, spindinčios mažųjų akys ir nuoširdžios emocijos – didžiausia šios tradicijos teikiama dovana, kurią labai gražiai iliustravo ant vicemerės rankų trumpam jaukiai įsitaisiusi pati jauniausia šventės dalyvė.

Į Socialinių paslaugų centrą globėjai buvo pakviesti kalėdinio muilo gamybos edukacijai.
Picerijoje vyravo jauki šeimyniška atmosfera.
Kai rankose – didžiausias mažas stebuklas, emocijos – pačios stipriausios.

Užs. Nr. 216.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top