Sutartis su Vytauto Didžiojo universitetu!

VDU rektoriaus prof. Juozo Augučio ir Širvintų r. savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės pasirašyta sutartimi džiaugiasi ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, kuri šiemet tapo šio universiteto studente, pasiryžusia įgyti antrąjį magistro laipsnį.

• Mokytojų trūkumo problemos sprendimas.
• Galimybės pritraukti jaunų specialistų.
• Galimybės persikvalifikuoti dirbantiems pedagogams.
• Galimybės mūsų mokyklų pedagogams tobulinti kvalifikaciją, dalyvauti VDU konferencijose, seminaruose, mokymuose.
• Informacija vyresnių klasių mokiniams apie ugdymo krypties programas, galimybes ir sąlygas studijuoti, skatinti rinktis mokytojo profesiją.

VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė po sutarties pasirašymo.
Su svečiais iš VDU susitiko Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė bei Širvintų miesto ir rajono ugdymo įstaigų vadovės.

„Sausio 19 d. buvo garbė Savivaldybėje pasveikinti Vytauto Didžiojo universiteto rektorių prof. Juozą Augutį, su kuriuo pasirašėme bendradarbiavimo sutartį“, – džiaugiasi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Merė tiki, kad ši sutartis ne dokumento žodžiais, bet realybėje bus postūmis Širvintų miesto ir rajono mokykloms – gerinti ugdymo kokybę, mokytojams – suteikti galimybių kelti kvalifikaciją, Savivaldybei – užtikrinti, kad pavyks išvengti po kelerių metų numatomo IT, chemijos, matematikos, lietuvių, anglų, vokiečių kalbų, priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo pedagogų trūkumo.

Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė kartu su Administracijos direktore Ingrida Baltušyte, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičiene, Širvintų miesto ir rajono ugdymo įstaigų vadovėmis klausėsi svečių iš VDU rektoriaus J. Augučio, kanclerio pavaduotojo Algirdo Raslano, Mokytojų rengimo instituto vyr. specialisto Povilo Urbšio pristatymo, diskutavo klausimais, aktualiais ne tik Širvintų rajonui, bet visai Lietuvai.

Užs. Nr. 10.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top