Su ypatingu jubiliejumi pasveikinta Gelvonų gimnazijos bendruomenė

Šventiniame Gelvonų gimnazijos renginyje „Laiko ritmu“ netrūko gausių publikos aplodismentų.

240 metų – istorija, patirtis ir tradicijos, puoselėjamos ir iš kartos į kartą perduodamos Gelvonų mokykloje, dabar – gimnazijoje.

Birželio 3 d. Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir vicemerė Janina Pažusienė dalyvavo šiam ypatingam jubiliejui paminėti skirtame šventiniame Gelvonų gimnazijos renginyje „Laiko ritmu“.

Pasveikinusi bendruomenę su gražiu jubiliejumi ir palinkėjusi kuo didžiausios sėkmės merė džiaugėsi, kad Gelvonų gimnazija yra stipri kaip kumštis savo komandine dvasia ir, nors dabar šalies mastu vyksta įvairios pertvarkos, Gelvonuose mokykla yra ir turi būti.

Drauge su gimnazijos direktore Sondra Bartuliene Savivaldybės vadovės įteikė padėkas ir simbolines Savivaldybės dovanas:

Už nuoširdų pedagoginį darbą, profesionalumą, atsakomybę ir kūrybiškumą mokytojams Valerijai Vansevičienei, Jūratei Balukevičienei, Jūratei Garnienei, Anfijai Bartkevičienei, Sigitui Miknevičiui, Laimai Pabrėžienei, Danguolei Savickienei, Daivai Taučiuvienei, Jurgitai Kancerevičienei, bibliotekininkei Jolitai Baguckaitei, logopedei Violetai Varnienei, sceninius rūbus pasiuvusiai Svetlanai Savarauskienei.

Už puikius pasiekimus, dalyvavimą konkursuose, olimpiadose, renginiuose, už Gelvonų gimnazijos ir Širvintų krašto garsinimą apdovanoti mokiniai: Mindaugas Vegelė, Kamilė Bartkevičiūtė, Justina Masilionytė, Deimantė Meilūnaitė, Audrius Motiejūnas, Rokas Pilkauskas, Džordana Amulytė, Rusnė Radzevičiūtė.

Šventės metu skambėjo dainos, vyko šokėjų pasirodymai.
Sceninius rūbus siuvo ir atlikėjus papuošė Svetlana Savarauskienė.
Už nuoširdų pedagoginį darbą, profesionalumą, atsakomybę ir kūrybiškumą Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė drauge su vicemere J. Pažusiene įteikė padėkas ir simbolines Savivaldybės dovanas gimnazijos bendruomenei.

Gimnazijos direktorė S. Bartulienė, pasidžiaugusi mokyklos jubiliejumi, dėkojo merei ir visai Savivaldybei už palaikymą, kuris yra labai svarbus besikeičiančioje visuomenėje.

Simbolinį medelį – gyvybės ir išminties ženklą gimnazijai dovanojo buvusi ilgametė jos direktorė Ona Valančienė su vyru Stanislovu. Šventės metu skambėjo dainos, vyko šokėjų pasirodymai.

Užs. Nr. 67.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top