Širvintų rajone jau išdalinta dalis apsaugos priemonių

Savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė, pavaduotoja Dovilė Audėjūtė ruošia nupirktų ir gautų apsaugos priemonių komplektus.

Širvintų rajonui iš Sveikatos apsaugos ministerijos NEGAVUS jokių apsauginių priemonių / drabužių, respiratorių, buvo įdėta daug pastangų: rinkoje suradus ir Širvintų r. savivaldybei biudžeto lėšomis nupirkus priemones, kovo 19 d. buvo gautos apsaugos priemonės ir paruošti jų komplektai (apsauginiai kombinezonai, antbačiai, akiniai, respiratoriai, pirštinės).

Dalį jų Širvintų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Janina Pažusienė kovo 20 d. perdavė medikams, socialiniams darbuotojams, seniūnijų ir kitų įstaigų darbuotojams, dirbantiems su rizikos grupės asmenimis, taip pat policijos bei priešgaisrinės tarnybos pareigūnams. Iki kovo 30 d. rajono savivaldybė turi gauti ir antrąją apsaugos priemonių užsakymo dalį. Visi privalo suremti pečius tuomet, kai tvyro įtampa ir rūpintis žmonėmis, šiuo metu atliekančiais ypač svarbų darbą, yra būtina.

Rajono vicemerė Janina Pažusienė įstaigų atstovams perduoda paruoštus apsaugos priemonių komplektus.
Rajono vicemerė Janina Pažusienė įstaigų atstovams perduoda paruoštus apsaugos priemonių komplektus.

Užs. Nr. 23.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+