Širvintų priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba informuoja

Pranešame, kad iki 2015 m. birželio mėn. 8 d. Širvintų rajone kilo 34 gaisrai, atlikta 13 gelbėjimo darbų.

2015 m. birželio mėn. 1 d. gautas pranešimas, kad Zibalų sen., Zibalų k. dega medinė pirtis. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad atvira liepsna dega medinė pirtis. Gaisro metu nudegė pirties stogas, apdegė sienos. Gaisrui gesinti buvo pasitelkti keturi gaisriniai automobiliai.

2015 m. birželio mėn. 3 d. gautas pranešimas, kad Čiobiškio sen., Toliotiškio k. dega automobilis. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad atvira liepsna dega automobilis Audi 100. Gaisro metu nepataisomai sudegė automobilis Audi 100 bei jame buvę daiktai. Automobilio savininkas, bandydamas gesinti gaisrą, apdegė rankas, jam pagalbą įvykio vietoje suteikė greitosios medicinos pagalbos specialistai. Gaisrui gesinti buvo pasitelkti du gaisriniai automobiliai.

2015 m. birželio mėn. 4 d. gautas pranešimas, kad Gelvonų sen., Gelvonų mstl., Vilniaus g. dega mūrinis pastatas. Atvykus į vietą, paaiškėjo, kad dega mūriniame pastate įrengta malkinė. Gaisro metu sudegė malkinės stogas, apdegė ir buvo sulietos apie 16 m³ malkų. Apsaugotas apie 15 m. nuo gaisro vietos stovėjęs mūrinis pastatas. Gaisrui gesinti buvo pasitelkti trys gaisriniai automobiliai.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+