Širvintose svečiavosi žygio „Galiu daugiau, nei tu manai“ entuziastai ir organizatoriai

„Tikras saulės zuikutis mano glėbyje! Džiaugiuosi, kad antrasis mūsų susitikimas su Kamile įvyko Širvintose“, – įspūdžiais dalijasi Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, rugpjūčio 1 d. drauge su vicemere Laima Versekėnaite, mero patarėjomis Aušrine Miliukaite-Janovskiene ir Rūta Girnyte-Pakniene bei UAB Širvintos verslui ir laisvalaikiui direktore Vaiva Daugėliene Širvintose sutikusi mažąją saulytę, kurią po visą Lietuvą dviračiais lydi žygio „Galiu daugiau, nei tu manai“ entuziastai ir organizatoriai – Kamilės tėtis Tautvydas Piragis su bendraminčiais iš Didžiosios Britanijos, mama Diana, Pasaulio čempionė Edita Pučinskaitė.
Šio žygio, organizuojamo jau šeštą kartą, tikslas – informuoti visuomenę apie Dauno sindromą, formuoti tokį požiūrį, kurio dėka žmonės su Dauno sindromu galėtų tikėtis būti priimti į visuomenę, mažinti patyčias tarp vaikų.


Kelionės metu renkamos aukos, dalijamasi informacija, ieškoma Dauno sindromą turinčius vaikus auginančių šeimų, kurioms reikalinga pagalba.
Žmonės, turintys Dauno sindromą, yra visiškai tokie patys, kaip ir mes – jie nori gyventi, mylėti, dirbti, o svarbiausia – nebūti atskirtyje: tokia žinute būtina dalintis, kad Lietuvoje bent po mažą žingsnelį keistųsi situacija, požiūris, nuomonė. Deja, dar labai atsiliekanti nuo vakarietiškų šalių.

Užs. Nr. 128

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top