Savivaldybė nugriaus grėsmę keliantį pastatą Motiejūnuose

Pastatas bus nugriautas...

Pastatas bus nugriautas...

Rugpjūčio mėnesį rašėme, kad Motiejūnų kaime nugriuvo buvusio Kultūros centro pastato, perduoto Savivaldybės tarybos pagal panaudos sutartį Motiejūnų kaimo bendruomenei, siena. Pastatas, kurio atnaujinimui ir pritaikymui bendruomenės poreikiams buvo gauta Žemės ūkio ministerijos lėšų, nebuvo tvarkomas. Nors už gautas lėšas tuo metu buvęs bendruomenės pirmininkas Jonas Kajota ir Robertas Diržinauskas pirko medžiagas, pastatas paliktas likimo valiai. 

„Galima tik dėkoti likimui, kad nenukentėjo žmonės. Ir nors esu tvirtos nuomonės, kad už tokius padarinius turėtų tiesiogiai atsakyti žmonės, kurie dėjo parašus, gavo pinigus, o darbų nevykdė, teikiame tarybai sprendimą šį pastatą likviduoti Savivaldybės lėšomis. Svarbiausia, ką turime užtikrinti, yra gyventojų saugumas,“ – sako Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

2016 m. rugsėjo 29 d. vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje pateiktas svarstyti sprendimo projektas „Dėl nekilnojamojo turto nurašymo ir likvidavimo“, kuriuo Tarybai siūloma nuspręsti nugriauti buvusį Kultūros namų pastatą, esantį Motiejūnų kaime, Širvintų seniūnijoje, Širvintų rajone.

Rajono vadovės susitiko su turgavietės prekybininkais

Susitikimo momentas

Susitikimo momentas

Merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė susitiko su Širvintų turgavietės prekybininkais. Smulkieji verslininkai išgyvena neramias dienas – internete suradę skelbimą, kad žemės sklypas, kuriame įsikūrusi turgavietė, yra parduodamas, žmonės sutrikę. Daugelis prekybininkų turguje jau prekiauja apie 20 metų, jų darbo vietos pasenusios, reikalauja remonto, tačiau investuoti nesiryžtama, nes neaišku, kas bus ateityje.

Susitikimo metu susirinkusiems buvo paaiškinta, kad skelbimas yra nepagrįstas. Nacionalinės žemės tarnybos duomenimis, žemės sklypas, kurioje įsikūrusi turgavietė nėra privatus, jis 1997 metais buvo išnuomotas 99 metams, jo parduoti niekas negali. Merės Živilės Pinskuvienės teigimu, smulkaus verslo aplinkos kūrimas yra labai svarbus, su atvykstančiais investuotojais yra kalbama ir apie galimybes įkurti naują turgavietę.

Užs. nr. 113

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
error: Kopijuoti negražu!
+