Savivaldybė nugriaus grėsmę keliantį pastatą Motiejūnuose

Pastatas bus nugriautas...

Pastatas bus nugriautas...

Rugpjūčio mėnesį rašėme, kad Motiejūnų kaime nugriuvo buvusio Kultūros centro pastato, perduoto Savivaldybės tarybos pagal panaudos sutartį Motiejūnų kaimo bendruomenei, siena. Pastatas, kurio atnaujinimui ir pritaikymui bendruomenės poreikiams buvo gauta Žemės ūkio ministerijos lėšų, nebuvo tvarkomas. Nors už gautas lėšas tuo metu buvęs bendruomenės pirmininkas Jonas Kajota ir Robertas Diržinauskas pirko medžiagas, pastatas paliktas likimo valiai. 

„Galima tik dėkoti likimui, kad nenukentėjo žmonės. Ir nors esu tvirtos nuomonės, kad už tokius padarinius turėtų tiesiogiai atsakyti žmonės, kurie dėjo parašus, gavo pinigus, o darbų nevykdė, teikiame tarybai sprendimą šį pastatą likviduoti Savivaldybės lėšomis. Svarbiausia, ką turime užtikrinti, yra gyventojų saugumas,“ – sako Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

2016 m. rugsėjo 29 d. vyksiančiame Savivaldybės tarybos posėdyje pateiktas svarstyti sprendimo projektas „Dėl nekilnojamojo turto nurašymo ir likvidavimo“, kuriuo Tarybai siūloma nuspręsti nugriauti buvusį Kultūros namų pastatą, esantį Motiejūnų kaime, Širvintų seniūnijoje, Širvintų rajone.

Rajono vadovės susitiko su turgavietės prekybininkais

Susitikimo momentas

Susitikimo momentas

Merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė susitiko su Širvintų turgavietės prekybininkais. Smulkieji verslininkai išgyvena neramias dienas – internete suradę skelbimą, kad žemės sklypas, kuriame įsikūrusi turgavietė, yra parduodamas, žmonės sutrikę. Daugelis prekybininkų turguje jau prekiauja apie 20 metų, jų darbo vietos pasenusios, reikalauja remonto, tačiau investuoti nesiryžtama, nes neaišku, kas bus ateityje.

Susitikimo metu susirinkusiems buvo paaiškinta, kad skelbimas yra nepagrįstas. Nacionalinės žemės tarnybos duomenimis, žemės sklypas, kurioje įsikūrusi turgavietė nėra privatus, jis 1997 metais buvo išnuomotas 99 metams, jo parduoti niekas negali. Merės Živilės Pinskuvienės teigimu, smulkaus verslo aplinkos kūrimas yra labai svarbus, su atvykstančiais investuotojais yra kalbama ir apie galimybes įkurti naują turgavietę.

Užs. nr. 113

     

Jau veikia ŠIRVINTŲ KRAŠTO skelbimų lentos. Jomis naudotis gali tiek užsiregistravę lankytojai, tiek Svečiai. Registruotiems vartotojams - daugiau galimybių. Jau įdiegta galimybė į serverį įkelti savo nuotraukas prie dedamų skelbimų. Apie pastebėtas klaidas rašykite Administratoriui: gintaras@sirvinta.net . Ačiū, kad naudojatės Skelbimų lentomis!

Kiti straipsniai:

Svarbi informacija Širvintų rajono žemdirbiams dėl 2018 m. sausros patirtų nuostolių

Širvintose pažadai virsta realybe

Laimėjimas, laimėjimas, laimėjimas

Rajono merė: neturime ko slėpti

Elenai Andrikonienei – nuoširdūs sveikinimai 90-mečio proga

Nykstančios liepos alėjoje: tyrimus atliks ekspertė

Gėda. Patys širvintiškiai teršia savo miestą

Ž.Pinskuvienė: Širvintos yra puikus pavyzdys didiesiems miestams

Širvintų miesto riboženklis demontuotas

Nauji darbai Širvintų paplūdimyje

Šilčiausi sveikinimai 90-mečio proga

Širvintų miesto riboženklis: bus atliekami demontavimo darbai

Įgyvendintas dar vienas projektas

Tarybos nariai lankėsi Molėtų ligoninėje

Merei įteiktas apdovanojimas „Už nuopelnus gyventojų saugai“

Lietuvos regionų futbolo pirmenybės: Širvintų stadionas paliko didžiulį įspūdį

Prasidėjo daugiabučių kiemų tvarkymo darbai

Šimtmečio parkas Širvintose: įprasmintas šimtmečio kūdikių gimimas

Apdovanoti 2019 Metų Mokytojas ir Metų Mokinys

Gimnazijos diena prisipildė mokinių gerumo

Merė tęsia susitikimus su rajono gyventojais

Savivaldybėje – diskusija su jaunimu

Taryboje plojimais pasveikintas Nojus Kralikevičius

Jaunimo gatvė: darbai eina į pabaigą

Sudaryta savivaldybės tarybos dauguma ir frakcijos

Paieška
Įveskite paieškos raktažodį:

Apklausa
Nuorodos