Prevencinė akcija!!!

Prasidėjus šaltajam sezonui, lietingiems orams, pažliugus žemei, daugelyje daugiabučių kiemų pastebima, kad gyventojams statant automobilius ant žalios vejos, formuojasi provėžos, duobės. Savivaldybės administracija nuolat sulaukia nusiskundimų iš gyventojų, kad ant šaligatvių pastatyti automobiliai trukdo praeiti, pravažiuoti su dviračiu ar vežimėliu net iki savo laiptinių. Gaunama pranešimų ir iš atliekų vežėjo apie nuolat užstatomas konteinerių aikšteles.

Atsižvelgdamas į aukščiau minėtus pranešimus, Širvintų rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrius spalio 18–24 dienomis Širvintų mieste skelbia prevencinę akciją, kurios metu bus tikrinama, ar gyventojai, palikdami stovėti savo automobilius, laikosi Širvintų rajono aplinkos tvarkymo ir švaros bei Širvintų rajono savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklių.

Atkreipiame dėmesį, kad pagal šias taisykles draudžiama:

  • važiuoti motorinėmis transporto priemonėmis šaligatviais ar pėsčiųjų takais;
  • statyti transporto priemones ant vejos ar šaligatvio, išskyrus Kelių eismo taisyklėse numatytus atvejus;
  • užstatyti transporto priemonėmis įėjimus į gyvenamųjų namų laiptines paliekant mažesnį kaip 1,5 m pločio atstumą, statyti transporto priemones ant šaligatvių ar natūraliai susiformavusių pėsčiųjų takų;
  • užstatyti transporto priemonėmis komunalinių atliekų konteinerių aikštelių ar stovėjimo vietų aptarnavimo zonas.

Prevencinės akcijos metu užfiksavus šių taisyklių pažeidimus, bus skiriamas ĮSPĖJIMAS. Pasibaigus akcijai, už šiuos pažeidimus galės būti skiriama bauda nuo 20 iki 140 eurų, o už pakartotinai padarytus – nuo 140 iki 600 eurų.

Užs. Nr. 122.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top