Nuostabia energija spinduliuojančios Angelės Kiaušienės 90-asis jubiliejus

Vasariški ir be galo šviesūs sveikinimai šiandien skriejo nuostabia energija spinduliuojančiai, puikiai nusiteikusiai Angelei Kiaušienei, gyvenančiai Kernavės seniūnijoje.

Plačia šypsena svečius pasitikusi jubiliatė pasakojo apie dukrą ir sūnų, 4 anūkus bei 3 proanūkius, kuriais labai džiaugiasi ir didžiuojasi. Angelė dalinosi savo gyvenimo istorija, kuri kupina nepamirštamų akimirkų ir vingių: kilusi iš Radviliškio rajono, visą gyvenimą ji dirbo pradinių klasių mokytoja, puoselėjo reto grožio sodą, sulaukusį tiek lankytojų, tiek mokslininkų, tiek žurnalistų dėmesio, apie norą dar daug kur nuvykti, aplankyti, pabendrauti. Pasakojo apie malonų bei netikėtą savo buvusios mokinės ir dviejų kolegių sveikinimą gimimo dienos proga. Džiugu buvo klausytis vis pašmaikštaujančios, entuziazmu trykštančios jubiliatės.

Vicemerė Laima Versekėnaitė ir Čiobiškio seniūnijos seniūnė, laikinai pavaduojanti Kernavės seniūnijos seniūną, Jovita Šakinytė pasveikino Angelę gražaus gimtadienio proga ir apjuosė jubiliatę simboline austa juosta. Įteikusi gėlių puokštę vicemerė perdavė Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus ir linkėjo, kad netrūktų energijos ir puikios nuotaikos, džiugintų artimųjų rūpestis ir meilė.

Angele, kuo stipriausios sveikatos ir ilgų gyvenimo metų!

Užs. Nr. 102

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

scroll to top