Naują gaisrinės automobilį išbandė rajono merė

Gaisrinio automobilio apžiūra

Gaisrinio automobilio apžiūra

Lapkričio 25 d. Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinei tarnybai – istorinė diena. Ugniagesiai gelbėtojai džiaugiasi nauju gaisrų gesinimo ir gelbėjimo automobiliu. Daugelį metų tarnybos transporto bazė nebuvo naujinama. Buvusios rajono vadovybės ir Tarnybos vadovai skirdavo lėšų tik trūnijančios įrangos remontui. Naujuoju įstaigos vadovu tapus Gintarui Pumpučiui kartu su rajono vadovėmis pradėta galvoti apie tai, kad būtina sudaryti geresnes sąlygas žmonėms, kurių darbas – nuo ugnies gelbėti žmonių turtą, o neretai ir gyvybę.

Šiemet iš Savivaldybės biudžeto buvo skirta papildomų lėšų, už kurias Tarnyba nupirko automobilį. Jo apžiūrėti ir tarnybos darbuotojų pasveikinti į Šiaulių kaimą atvyko rajono merė Živilė Pinskuvienė, Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinių sąjungų susivienijimo pirmininkas Vytautas Aleksandravičius, Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Eugenijus Iziumcevas, pavaduotojas Mantas Usevičius.

Gaisrinio automobilio apžiūra

Gaisrinio automobilio apžiūra

Gaisrinio automobilio apžiūra

Gaisrinio automobilio apžiūra

gais4
Merei Živilei Pinskuvienei automobilio raktelius perdavus ugniagesiams, ji buvo pakviesta užvesti variklį. Tiesa, nemažą vairavimo patirtį turinti mūsų rajono vadovė ne tik pasuko raktelį, bet be jokios baimės apsuko naujuoju automobiliu ratą aplink kaimą. V. Aleksandravičiaus teigimu, merė buvo pirma Lietuvoje jo matyta moteris, vairavusi gaisrinės automobilį. Svečiai tarnybos darbuotojams linkėjo „sausų žarnų“ – t.y., kad tai būtų sėkmingo darbo ženklu ir rajone kylančių gaisrų būtų kuo mažiau.

Paminėta atliekų mažinimo savaitė

Renginio akimirka

Renginio akimirka

Akcijos logotipas

Akcijos logotipas

Širvintų rajono savivaldybės administracijos kolektyvas, prisijungdamas prie Europos atliekų mažinimo savaitės akcijos, lapkričio 25 d. surengė mainų turgelį. Administracijos tarnautojai pietų pertraukos metu keitėsi ir vieni kitiems dovanojo įvairius namų apyvokos daiktus, žvakides, indus. Juk namuose, rūsiuose, sandėliukuose, spintose kaupiame daugybę nenaudojamų, tačiau kartais vertingų daiktų. Net ir nenaudojamą tokį turtą išmesti gaila, tačiau jį iškeisti į kitą naudingą daiktą, ar padovanoti – visai kas kita.

Pradėkime nuo savęs! Kviečiame ir kitas įstaigas bei organizacijas organizuoti panašius mainų renginius, prisidėti prie kūrybiško atliekų tvarkymo ir kuriamos geresnės rūšiavimo aplinkos!

Viešosios tvarkos ir aplinkosaugos skyrius

Paskirstė lėšas

Širvintų rajono savivaldybės administracijos Projektų vertinimo ir atrankos komisija, paskirstė lėšas socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams 2017 metams finansuoti.

Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams finansuoti lėšų paskirstymas

Socialinės paramos ir vaiko teisių apsaugos skyriaus informacija

Užs. Nr. 150

Nuotraukos iš Širvintų savivaldybės socialinės paskyros Facebook

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+