Medžiukų sporto aikštelė – visiems

Atidaryta Medžiukų daugiafunkcė sporto aikštelė.

Spalio 2 d. Medžiukų kaime atidaryta nauja daugiafunkcė sporto aikštelė. Šalia jos – ir vaikų žaidimų aikštelė, lauko treniruokliai, poilsio zona. Kad vietos gyventojai turėtų, kur sportuoti, aktyviai leisti savo laisvalaikį, susitikti ir bendrauti.

Tą dieną net lietus neišgąsdino gyventojų. Pačių rankomis pagamintas didžiulis užrašas AČIŪ gausiai susirinkusios bendruomenės rankose, pakili nuotaika ir ta proga Kultūros centro surengtas koncertas sukūrė jaukią šventę. Medžiukų sporto aikštelė atidaryta!

„Džiaugiuosi, kad ir Medžiukų kaimo gyventojai nuo šiol turės, kur sportuoti ir leisti laisvalaikį. Nauja daugiafunkcė aikštelė su šalia esančia vaikų žaidimų zona skirta jūsų visų patogumui – vaikams, jaunimui, šeimoms,“ – sakė Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, pabrėždama, kad ne skambiais žodžiais, o tikrais darbais kuriama patraukli, jauki ir šiuolaikiška kaimiškų vietovių aplinka.

Ačiū už aikštelę!
Naujoji aikštelė - Medžiukų kaimo žmonėms.
Yra ką veikti ir mažiausiems Medžiukų gyventojams.

Merei ir visai projektą vykdžiusiai Administracijos komandai už naujas galimybes žmonėms kokybiškai ir aktyviai leisti laiką Medžiukų kaimo bendruomenės vardu dėkojo seniūnaitis Renatas Kasparas.

Užs. Nr. 138.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+