Ledai pajudėjo

Pėsčiųjų ir dviračių takas palei regioninį kelią – Plento gatvę – Širvintose: pro šalį zvimbiantys automobiliai, sunkiasvoris transportas ir ilgus metus vis prastėjanti tako būklė. Grėsmė ir nesaugumas tiek jaunoms, pasivaikščioti su vaikais išėjusioms šeimoms, tiek gyventojams, einantiems į darbus, į miesto centrą, parduotuves, autobusų stotį, turgų ar tiesiog pavedžioti šunį, tiek dviratininkams.

Dešimtys raštų Lietuvos automobilių ir kelių direkcijai, 6 metai susitikimų, prašymų. Šimtai gyventojų nusiskundimų.

„PAGALIAU sulaukėme naujienos! Kelių direkcija šių metų III ketvirtį planuoja atlikti techninio darbo projekto pirkimą. Tai dar nėra rangos darbai, todėl realaus veiksmo, tikriausiai, teks palaukti, bet bent jau žingsnis į priekį,“ – apie naujieną informavo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Primename, kad pėsčiųjų ir dviračių takas, kaip ir pats kelias Širvintos–Rimučiai–Kernavė–Dūkštos yra regioninis. Jo priežiūra, remontas bei tvarkymas priklauso Lietuvos automobilių kelių direkcijai prie Susisiekimo ministerijos.

Savivaldybei mieste pasiekus didelio gatvių tvarkymo progreso, nerimą turbūt labiausiai kelia šis baisios būklės pėsčiųjų ir dviračių takas palei Plento gatvę bei Zibalų gatvės šaligatvis.

Tikimasi kad bent jau 2022 m. prasidės realūs darbai.

Žinoma, labai tikimės, kad Kelių direkcija pagaliau atkreips dėmesį ir į kitą svarbią širvintiškiams – Zibalų gatvės šaligatvių problemą.

Užs. Nr. 54.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+