KAIP VYKS VAKCINACIJA NUO COVID-19 ŠIRVINTŲ RAJONE?

Nuo gegužės 10 d. visoje Lietuvoje prasidėjo visuomenės etapinė vakcinacija. Vyriausybės sprendimu, kiekvieną savaitę skiepijimas bus atveriamas naujai amžiaus grupei. Prioritetinių grupių sąraše esantys, bet dar nevakcinuoti gyventojai kviečiami skiepytis bet kuriuo metu.

Kiekvieną savaitę į vakcinacijos procesą bus įtraukiama nauja amžiaus grupė:

• nuo gegužės 10 d. – 55–64 metų gyventojai;
• nuo gegužės 17 d. – 45–54 metų gyventojai;
• nuo gegužės 24 d. – 35–44 metų gyventojai;
• nuo gegužės 31 d. – 16–34 metų gyventojai.

Svarbu pažymėti, kad asmenims nuo 16 metų gali būti skiriama tik viena iš keturių registruotų ir Lietuvoje vartojamų vakcinų – „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“). O žmonėms nuo 18 metų gali būti pasiūlyta „Comirnaty“ (gamintojas „Pfizer ir BioNTech“), „Vaxzevria“ (gamintojas „AstraZeneca“), „Moderna“ (gamintojas „Moderna“) ir „Janssen“ (gamintojas „Janssen Pharmaceutica NV“) vakcina.

SVARBU!!!

Nuo gegužės 17 dienos pradės veikti vieninga registracija skiepams nuo COVID-19. Užsiregistruoti bus galima tik per karštąją liniją 1808.

KEIČIASI ŠIRVINTŲ VAKCINACIJOS CENTRO VIETA!

Informuojame, kad prasidėjus visuotinei vakcinacijai bei startavus vieningai registracijos sistemai, Vakcinacijos centras yra perkeliamas iš Širvintų kultūros centro į patalpas Plento g. 3 (buvusios Širvintų komunalinio ūkio patalpos).

Telefonas pasiteirauti – 8 382 30 230.

Užs. Nr. 53.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+