Kaimiškose vietovėse – naujos poilsio erdvės

Ko reikia kaimiškų vietovių žmonėms, kas svarbu atnaujinant aplinką? Kokius poreikius turėtų atliepti naujos poilsio erdvės ir laisvalaikio zonos?

Apie tai su vietos gyventojais savo susitikimuose ne kartą diskutavo Savivaldybės vadovės. Pagal žmonių išsakytus lūkesčius rengiami ir projektai.

Tam, kad ir atokesnių gyvenviečių bendruomenė, atvykstantys svečiai turėtų kur susitikti, bendrauti, aktyviai ir kultūringai leisti laisvalaikį, organizuoti renginius savo istorine praeitimi garsiuose žaviuose Čiobiškio ir Gelvonų miesteliuose bus įgyvendinami dar du nauji projektai, finansuojami iš Širvintų rajono vietos veiklos grupės (toliau – VVG) strategijos lėšų.

Praeitą savaitę Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir Širvintų r. VVG pirmininkas Mindaugas Korsakas pasirašė projektų „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Čiobiškio kaime“ ir „Poilsio ir laisvalaikio zonos įrengimas Gelvonų miestelyje“ vykdymo sutartis.

Projektų metu Čiobiškio šile bei Širvintų rajono Gelvonų gimnazijos teritorijoje bus sutvarkytos viešosios erdvės, įrengtos poilsio ir laisvalaikio zonos. Atsižvelgiant į aktyvų šių vietovių kultūrinį gyvenimą, meno saviveiklininkų kolektyvų gausą, bus įrengtos lauko estrados, skirtos kultūriniams renginiams. Žinoma, erdvėse bus pastatyti suoliukai, šiukšliadėžės, įrengta kita mažoji infrastruktūra.

Užs. Nr. 145.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+